آیا از مرورگرهای پیشفرض استفاده میکنید و سایت ها برای شما با مشکل و سرعت کم باز میشود!؟ هم اکنون میتوانید Google Chrome دریافت و نصب کنید تا این مشکل برای شما رفع و سایت ها با سرعت بهتری برای شما باز شوند.

 

Google Chrome یک نرم افزار مرورگر وب رایگان بوده که توسط شرکت Google ساخته و پشتیبانی می‌شود، این نرم افزار از موتور چیدمان بلینک (Blinkk) برای پردازش و تولید ظاهر صفحه استفاده می‌کند. این نرم افزار برای اولین بار در تاریخ ۱۲ شهریور ۱۳۸۷ منتشر شد و تا به امروز بیشتر از ۴۰ نسخه از آن معرفی شده است.


اگر در دانلود فایل ها مشکل دارید، مثلا: کامل دانلود نمی شوند یا اینترنت سرعت کمی دارید و یا حجم فایل بالا است از Download Manager استفاده کنید، ما یکی از معروفترین و پر استفاده ترین آنها را در اختیارتان قرار داده ایم.

 

Internet Download Manager یا به اختصار «IDM» نرم افزاری پیشرفته برای مدیریت دانلود است که با سیستم هوشمند خود مدیریت کردن فایل‌های دانلود را آسان‌تر می‌سازد، این برنامه با تکنولوژی جدید خود باعث سرعت بخشیدن به امر دانلود کردن فایل‌ها می‌شود و طبق گفته شرکت سازنده تا ۵ برابر سریعتر از حالت معمولی می‌تواند دانلود کند.


برای استفاده از فایل های دانلودی فشرده در فرمت Zip یا Rar (فروشگاه یا بلاگ) میتوانید از نرم افزار “WinRAR” استفاده کنید.

 

WinRAR چیست ؟ محصول شرکت RarLabs است، یكی از بهترین نرم افزار های مدیریت فایل های فشرده می باشد و می تواند فایل های مختلف را تا ۱۰ درصد بیشتر از فایل های ZIP با فرمت RAR فشرده سازد. WinRAR می تواند فایل های RAR and ZIP files, unpacks 7Z, ACE, ARJ, BZ2, CAB, GZ, ISO, JAR, LZH, TAR, UUE, Z را از حالت فشرده خارج كند.