دوره پولسازی

دوره پولسازی

Money Making

دوره پولسازی

امام علی(ع) (درباره روزى) فرموده است: الرِّزْقُ رِزْقَانِ: رِزْقٌ تَطْلُبُهُ وَ رِزْقٌ يَطْلُبُكَ، فان لم تأته اتاک

روزی بر دو قسم است: یکی آن‌که تو در پی آنی و دیگری آن‌که او به دنبال تو می‌گردد که اگر تو به سوی او نروی او به سوی تو می‌آید. (نهج البلاغه، الحكم، الحكمة ٣٧٦)

ما هم اکنون در عصر طلایی کره زمین یا عصر متافیزیک قرار داریم، عصری که می‌توانید به سادگی و بسیار سریع‌تر از زمان‌های گذشته به موفقیت، ثروت و شادی که همیشه در آرزویش بودید، برسید.

عصر طلایی یا همان عصر متافیزیک دوره‌ای است که به‌جای استفاده از قوانین زمانبر، قدیمی و تکراری گذشته، می‌توان با به‌کاربردن قوانین طلایی متافیزیک راه 40 ساله را در 4 ماه رفت.

اگر کسی بخواهد در عصر متافیزیک با قوانین فیزیکی به دنبال ثروت، خوشبختی و شادمانی بگردد، مثل این است که در کویر، در جست‌وجوی کوه یخ باشد.

تخصص گروه بین‌المللی عرشیان، تلفیق قوانین فیزیک و متافیزیک برای ساختن پول است.

«پول ساختنی است، نه یافتنی»

مسیری نو، نگاهی نو و روشی تازه جهت رسیدن به موفقیت، شادی و ثروت

شاید شما نیز مانند بسیاری از انسان‌های دیگر، سال‌ها به دنبال سراب کسب ثروت رفته‌اید یا شاید به تازگی وارد عرصه کار و درآمد شده‌اید یا اصلا صاحب کسب و کار نیستید.

اصلا مهم نیست

اگر بخواهید با همان روال قبل یا با افکاری که سال‌ها در ذهن شما ماندگار شده، موفق شوید، سخت در اشتباهید.

در گروه بین‌المللی عرشیان از طریق دوره پولسازی که بر مبنای قوانین متافیزیکی طراحی شده است، می‌توانید راه 40 ساله را فقط در 4 ماه طی کنید.

دوره پولسازی همان‌طور که از نام آن برمی‌آید، دوره‌ای است که شما در آن با استفاده از تمرینات فیزیکی و متافیزیکی ساختن پول را یاد می‌گیرید، ساختن پول نه یافتن پول!!!

چراکه سال‌های سال به ما گفته‌اند که پول یافتنی است:

  • اگر ارثی به من می‌رسید.
  • اگر در قرعه‌کشی بانک برنده می‌شدم.
  • اگر پدر و مادرم به من کمک می‌کردند.
  • اگر کارهای وامم درست می‌شد.
  • اگر پارتی خوبی داشتم.

و هزاران اما و اگر دیگر، که تماما حکایت از آن دارد که پول یافتنی است و نه ساختنی و به این نتیجه رسیده‌اید که شما قادر به ساختن پول از هیچ چیز نیستید.

در این دوره ما با استفاده از قوانین بسیار ساده فیزیکی و متافیزیکی به شما یاد می‌دهیم که از کاه (هیچ) پول بسازید!!

دوره‌ای که نتایج آن از همان ماه اول به‌وضوح خودشان را نشان می‌دهند:

همچنین پاسخ سوالات بسیار مهم خود را پیدا خواهید کرد:

من برای انجام چه کاری پا به زمین نهادم؟

این سوالی است که ذهن اکثر انسان‌ها را درگیر کرده است. نگاهی ساده به آمار و ارقام می‌گوید بسیاری از انسان‌ها عاشق کاری که انجام می‌دهند، نیستند، یعنی کاری را انجام می‌دهند که برای انجام آن به این دنیا نیامده‌اند.

کشف رسالت فردی با استفاده از قوانین ساده متافیزیک شمش طلای نابی است که علاوه بر شادی، آرامش و باور ساختن پول، به دست می‌آورید. بعد از دریافت پاسخ این سوال به صراط مستقیم خداوند هدایت می‌شوید. قرار است ماموریتی را که برای انجام آن به این دنیا آمده اید، انجام دهید. تنها زمانی می‌توانید به موفقیت برسید که کاری را انجام دهید که عاشق آن هستید. ما به شما کمک می‌کنیم تا به سادگی رسالتی را که سال‌ها به‌دنبالش بودید، پیدا کنید.

شروط موفقیت در این دوره:

  1. باور و جدیت در انجام تمرین‌های دوره، اعم از تمرین‌های فیزیکی و متافیزیکی
  2. رعایت اصل اول
  3. تمرکز بر اصل اول و دوم

تضمین موفقیت در دوره پولسازی

برای تضمین رسیدن به چنین موفقیت عظیمی نیاز به هیچ چیز نیست، جز یک تعهد

تعهدی که خودتان به خودتان می‌دهید، که طی مدت این 120 روز تمام تمرینات این دوره را بپذیرید و با تمام قدرت انجامشان دهید. رسیدن به هر موفقیتی بدون تعهد به انجام تمرینات امکا‌ن ندارد، چه ورزشکار باشید، چه دانشجو و...

بهای دوره: 6 میلیون 300 هزار تومان

مدت دوره: 120 روز (4ماه)دستاوردهای دانشجویان


دوره پولسازی

سیدمحمد عرشیانفر

دارای تحصیلات حوزوی
فوق‌لیسانس روانشناسی تربیتی
عضو انجمن علوم اعصاب ایران
عضو انجمن هیپنوتیزم آمریکا
دارای گواهینامه هیپنوتیزم بالینی از دانشگاه هاروارد
مبدع طرح تلفیق امواج فرکانسیک با آیات قرآن

پرسش‌های پرتکرار


لذت طی مسیر خوشبختی را حضور یک همراه دو چندان می‌کند.

گروه بین‌المللی عرشیان با درنظر داشتن این موضوع و با تجربیات برگزاری چند دوره آموزشی، پشتیبانانی متعهد، متخصص و با تجربه را جهت هدایت، پشتیبانی و همراهی لحظه به لحظه شما عزیزان در این مسیر زیبا و پر از ثروت و شادی، در نظر گرفته است که قدم به قدم کنار شما هستند تا به این باور برسید شما نیز توانایی ساختن پول و زندگی خودتان را دارید.

تمام این پشتیبانان جزو بهترین اعضای دوره‌های گروه بین‌المللی عرشیان هستندکه برای پشتیبانی و همراهی دانشجویان در نظر گرفته شده‌اند.

تعهد و تخصص اصلی‌ترین ویژگی این پشتیبانان است.

این پست را به اشتراک بگذارید