Rumi - کلاس زندگی از نگاه مولانا
کلاس حضوری
زندگی زیبا و موفق از دیدگاه مولانا
واکاوی اشعار و دیدگاه های مولانا، نسبت به زندگی موفق
ظرفیت
0
نفر
مدت کلاس
0
ماهه

توضیحات کلاس

چرا مولانا؟ یک جهانه ادبیاته و یک مولانا جلال الدین بلخی . یکی از بزرگترین شاعران تاریخ جهان ، یکی از بزرگترین شاعرانی که جهان بشریت به خودش دیده .

نقش مولانا در زندگی موفق؟ اونهایی که میخواهند زندگی خوب داشته باشند، اندیشه ی متعالی داشته باشند، به قول امروزی ها مثبت اندیش باشند، یکی از تکیه گاه هاشون میتونه زبان و ادبیات فارسی باشه و مولانا باشه.

در این کلاس چه می آموزیم؟ آموختن شور زندگی ، آموختن جنب و جوش حیات ، یکی از مسئله های انسان ماست . انسانی که در وجود این قوطی کبریت هایی که بهش میگه برج و آپارتمان و داره توش زندگی میکنه، انسان از شور حیات این شده ، از حماسه ی زیست فاصله گرفته ، تلاش خواهیم کرد با شناخت مولانا ، در دوره هایی ، در جلساتی ، در کلاس ها و نشست هایی ، در دیالوگ هایی که با همدیگه داریم ، بتونیم ذره ای از این شور زندگی رو دریابیم . لحظاتی از این جنب و جوش حیات رو بیاموزیم.

این کلاس مخصوص چه کسانی است ؟  آنهایی که میخواهند راز یک لحظه ی این گیاه را بشناسند، راز یک لحظه ی تابش آفتاب را بشناسند، رمز و راز همه هسته ی طلوع و غروب عالم را دریابند، وقتی که هم نفس با مولانا هستند آرامشی دارند، دقتی دارند که این در لحظه لحظه ی زندگی شون به کار خواهد آمد.

چه کسانی جواب گرفنتد؟ اونهایی که با مثنوی زندگی کردند ، اونهایی که از مثنوی مولانا نکته ها آموختند ، انسان های متعادلی بودند .

ویدیو معرفی این کلاس

مدرس این کلاس

soheyl mohamadi - کلاس زندگی از نگاه مولانا

سید حسن ثابت محمودی که اغلب با نام سهیل محمودی شناخته می‌شود، شاعر، نویسنده و مجری ایرانی است.

سهیل محمودی در ۲۷ دی سال ۱۳۳۹ در خیابان ایران (خیابان عین الدوله سابق) در شهر تهران به دنیا آمد. وی در محله‌های قدیمی تهران، از کودکی با چاووشی‌خوانی حاجیانی که از مکه می‌آمدند آشنا شد.

پس از فراغت از تحصیل به کار مطبوعاتی روی آورد،به گفتهٔ خودش پس از انقلاب در ۱۸ سالگی به یاری اشخاصی چون منوچهر آتشی، پرویز خرسند و محمود گلابدره‌ای به فضای مطبوعاتی وارد شد. وی سپس به کمک شهید مجید حداد عادل به صدا و سیما راه یافت و با حضور میرحسین موسوی در روزنامه جمهوری اسلامی وارد این روزنامه شد.

ورود او به عرصهٔ شعر و آشنایی با رموز آن در پی آشنایی با مهرداد اوستا صورت گرفت. وی تخلص سهیل را برای خود برگزید و هرچند اغلب با این نام شناخته می‌شود، کم‌تر از آن در شعر استفاده می‌کند.

ترانه‌های سهیل محمودی توسط خوانندگانی چون: علیرضا افتخاری، شادمهر عقیلی، محمد اصفهانی، مانی رهنما، ناصر عبداللهی، حمید حامی، حمید غلامعلی، مهران مدیری و… خوانده شده‌است.

تاریخ کلاس » شنبه ها (به مدت سه ماه)
تاریخ شروع کلاس بعد از تکمیل ظرفیت
از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهد شد
زمان کلاس » ساعت 17 الی 20

محل برگزاری کلاس

تهران، نياوران، خیابان باهنر، تقاطع كامرانيه، پلاک 86، واحد4

ثبت نام و پرداخت
جهت ثبت نام در این کلاس بر روی "ثبت نام و پرداخت" کلیک کنید

این اعلان را به اشتراک گذارید