فرکانسیک

فرکانسیک

Frequency

دپارتمان فرکانسیک گروه بین‌المللی عرشیان، نخستین و تنها تیم ایرانی است که به‌صورت انحصاری، با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی روز از طریق جملات تاکیدی غنی‌شده، همزمان با آنالیز بالینی فرد، فایل‌های فرکانسیک انحصاری را تولید می‌کند. فایل فرکانسیک با تکنیکی خاص، از طریق ترکیب شدن با امواج مغز در لایه‌های مختلف در یکی از فاز‌های آلفا، بتا، تتا، دلتا، گاما و … به ذهن ناخودآگاه ارسال می‌شود.
این دپارتمان مفتخر است که به دانشی فراتر از این تکنولوژی نیز دست پیدا کرده است و با تلفیق آیات قرآن و استفاده از علم حروف و اعداد و تلفیق آنها با امواج فرکانسیک، ضریب تاثیرگذاری این امواج را چندین برابر کند. گفتنی است این اختراع توسط سیدمحمد عرشیانفر انجام شده و هم‌اکنون در سطح بین‌المللی در حال انجام است.
پیش از هر چیز باید بدانید هنگام برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه، تکرار بسیار مهم است. هر موضوع را باید تا زمانی تکرار کنید که توسط ضمیر ناخودآگاه پذیرفته شود؛ حتی بعد از پذیرش باورها و مسائل، باز هم باید در مقاطع مختلف این تکرار صورت گیرد تا این باورها، قوی باقی بمانند زیرا افزودن احساس به یک تلقین، آن را موثر می‌کند. به بیان دیگر، تا زمانی که احساس با تلقین همراه نباشد، نمی‌توان عنوان تلقین را به آن داد. تلقین باعث ایجاد احساس قدرت شده و بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن می‌کند.

تاثیر تعریف زمان بر زندگی
بر اساس یافته‌های روانشناسان، ضمیر خودآگاه سه زمان دارد؛ گذشته حال و آینده، ولی ضمیر ناخودآگاه فقط یک ‌زمان دارد؛ زمان حال.
زمان گذشته در ضمیر ناخودآگاه یعنی نگاه از زمان حال به خاطرات و آینده، یعنی پیش‌بینی حوادث از زمان حال و به همین دلیل است که بسیاری از عبارات تاکیدی نه‌تنها تاثیرگذار نیستند بلکه گاهی باعث ایجاد اثر و پیامدهای منفی می‌شوند.
عبارت «من سالمم و سلامت خواهم شد» را در نظر بگیرید. این عبارت چه پیامی را به ضمیر ناخودآگاه می‌فرستند؟ به یاد دارید که گفتیم ضمیر ناخودآگاه منطق ندارد؟
مثلا اگر بگویید، «سال آینده درآمد ماهانه من چند برابر خواهد شد» یعنی الان این درآمد را ندارید یا وقتی می‌گویید «من سلامت خواهم شد»، ضمیر ناخودآگاه به این نتیجه می‌رسد که در حال حاضر از نظر روحی یا جسمی، سالم نیستید. بنابراین باید به پالس‌هایی که به ذهنتان ارسال می‌کنید، توجه زیادی داشته باشید.


چرا فرکانسیک؟
تمام قدرت انسان در ضمیر ناخودآگاه قرار دارد. وقتی شما بتوانید به طور صحیح، ضمیر ناخودآگاهتان را برنامه‌ریزی کنید، می‌توانید آینده‌تان را بسازید. ضمیر ناخودآگاه به حدی قدرتمند است که وقتی شما خواسته‌ای را در آن ثبت کنید، آینده خود را خواهید ساخت.

جادوی امواج مغزی
همانگونه که گفته شد، برای رسیدن به خودآگاه از اشاره‌های مثبت استفاده می‌شود، اما برای دستیابی به ناخودآگاه، باید از تاکیدات پنهان بهره گرفت. شما می‌توانید از طریق «صوت»، ناخودآگاه خود را برنامه‌ریزی کنید.

دامنه امواج مغزی
هر یک از امواج مغزی در دامنه خاصی فعالیت می‌کنند که شناخت این دامنه می‌تواند به درمان برخی اختلالات کمک بسزایی کند.


به طور خلاصه دپارتمان فرکانسیک گروه بین‌المللی عرشیان این توانایی را دارد که برای هر موضوعی فایل فرکانسیک طراحی کند.

اعجاز فرکانسیک


فرکانسیک

سیدمحمد عرشیانفر

دارای تحصیلات حوزوی
فوق‌لیسانس روانشناسی تربیتی
عضو انجمن علوم اعصاب ایران
عضو انجمن هیپنوتیزم آمریکا
دارای گواهینامه هیپنوتیزم بالینی از دانشگاه هاروارد
مبدع طرح تلفیق امواج فرکانسیک با آیات قرآن

پرسش‌های پرتکرار


تیم فرکانسیک گروه بین‌المللی عرشیان، با به‌کارگیری تکنیک‌های انحصاری و با توجه به بررسی فرم‌های مشخصات هر فرد، بازه فرکانسی مورد نیاز شخص را در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر با استفاده از فرکانس مخصوص تهیه می‌کند تا با استفاده از آن، سرعت بیشتری در برنامه‌ریزی ذهن ناخودآگاه به‌وسیله ارسال پیام‌های مورد نیاز هر خواسته صورت گیرد.

این پست را به اشتراک بگذارید