وبینار لایف‌پلاس

وبینار لایف‌پلاس
  • ثانیه
  • دقیقه
  • ساعت
  • روز

وبینار لایف‌پلاس

وبینار اینترنتی دوره لایف‌‌پلاس

با توجه به شرایط کنونی و بنا به درخواست‌های مکرر دانشجویان و علاقمندان، بر آن شدیم تا همایش‌های دوره‌های آموزشی را از حالت حضوری به حالت آنلاین تبدیل کنیم تا همه عزیزان بتوانند به سادگی، به زیبایی و عزتمندانه از هر شهر یا نقطه‌ای در دنیا از طریق اینترنتی (وبینار) در این همایش‌ها‌‌ شرکت کنند.

 

وبینار اینترنتی لایف‌پلاس،
در روز جمعه دوم خرداد، ساعت ۱۵ قابل مشاهده و دانلود است.

 

شرایط شرکت در وبینار برای دانشجویان این دوره چیست؟
ورود به این وبینار آموزشی برای دانشجویان دوره و برای سایر علاقمندان، با پرداخت بهای تعیین شده امکانپذیر است. لطفا بر روی دکمه «ثبت‌نام» کلیک کنید. لینک ورود به وبینار، بعد از «ثبت‌­نام» و اعلام تمایل به حضور در وبینار آموزشی، از طریق پیامک برای شما ارسال خواهد شد و همچنین در پنل کاربری دانشجو قرار می‌‌گیرد.

من دانشجوی این دوره نیستم، آیا می‌توانم در وبینار شرکت کنم؟

بله، چنانچه دانشجوی دوره لایف‌­پلاس نیستید و تمایل به حضور در این وبینار آموزشی اینترنتی را دارید، می‌­توانید از طریق همین فرم، «ثبت‌نام» کرده و بعد از پرداخت بها، در این وبینار اینترنتی شرکت بفرمایید.

 


می‌خواهم شرکت کنم اما در این روز و ساعت، آنلاین نیستم، چه کنم؟

اگر به هر دلیلی نتوانستید در روز و ساعت تعیین شده در این وبینار شرکت کنید، فایل جلسه در پنل کاربری شما قرار می‌گیرد تا در هر زمانی و از هر نقطه‌ای در دنیا بتوانید فایل وبینار را دانلود کرده و از تماشای آن بهره ببرید.
 

 

نکته مهم:

این وبینار آموزشی حضوری نیست و شما می‌توانید به سادگی از هر شهر و نقطه‌ای در دنیا، بصورت اینترنتی از طریق تلفن همراه، تبلت، لپ­تاب و کامپیوتر در این وبینار شرکت کنید.

سخنرانان

استاد سید محمد عرشیانفر

ثبت نام در وبینار لایف‌پلاس


جمع صورت حساب:400,000تومان

اطلاعات همایش

  • تاریخ : 1399/03/02
  • ساعت : 15 الی 17
  • پشتیبانی :‌ 02126801395

اشتراک گذاری