دوره مربیگری کودک

Kids Coaching

روی فلش کلیک کنید
به پایین بروید
info
دانستن حق شماست
در این صفحه اطلاعات کامل درباره این دوره آورده شده، لطفا آنها را با دقت و کامل بخوانید
دوره مربیگری کودک چیست؟ این دوره مشتمل بر مجموعه آموزش های مجازی و کارگاهی است که شناسایی، ارزیابی و ارتقاء مسائل و مهارت های رفتاری، یادگیری و تربیتی فرزندان را مهیا می سازد.
دوره مربیگری کودک حضوری است یا غیر حضوری ؟ این دوره بصورت غیر حضوری است و از طریق اپلیکیشن و پیام رسان تلگرام اداره می شود.
مناسب چه افرادی است؟ آموزش های دوره علاوه بر اینکه ویژه ی والدین دارای فرزند صفر تا دوازده سال می باشد، پوشش دهنده ی نیازهای علاقه مندان به دانش در حوزه ی تربیت کودک نیز به حساب می آید.
آنچه در این دوره آموزش می بینید: در این دوره مجموعه ای مشتمل بر آموزشهای تخصصی حوزه ی تربیت منطبق بر سوالات و دغدغه های پدران و مادران، آخرین دستاورد های علمی در زمینه ی مهارتها و مشکلات کودکان، ویسها و فیلمهای آموزشی متخصصین روانشناس و درمانگران کودک و نوجوان در ارتباط با مشکلات رفتاری فرزندان، ارتقاء کیفیت تعاملی و تربیتی والدین با ایشان، مباحث مربوط به اختلالات یادگیری، نقص توجه تمرکز، هوش و همچنین مباحث مربوط به آشناسازی والدین با ابعاد و نحوه ی ارتقاء جنبه های معنوی در فرزندان و…. ارائه خواهد شد.
علت برگزاری دوره: همانطور که تربیت مهمترین دغدغه ی والدین هوشمند و علاقه مند است، دادن پاسخ های علمی، صحیح و عملیاتی به مسائل آنها دغدغه ی ماست.
مدت دوره: دو ماه مشتمل بر ارسال آموزش های طبقه بندی شده به صورت مجازی و روزانه بعلاوه ی برگزاری کارگاه تخصصی توسط متخصصین حوزه ی روانشناسی کودک به صورت ماهیانه.

اساتید این دوره

تصویر

خانم لیلا سلیانی

تصویر

استاد سید محمد عرشیانفر

[table id=15 /]

علاقه مندان می‌توانند برای ثبت نام به عنوان اعضای جدید دوره مربیگری کودک از کلیک “ثبت‌نام و پرداخت” اقدام فرمایند.

ثبت نام و پرداخت

این اعلان را به اشتراک گذارید