فرکانسیک

گروه فرکانسیک عرشیان

گروه بین‌المللی عرشیان تازه‌های عرشیان, خدمات آموزشی 5 دیدگاه

فرکانسیک چیست ؟

امواج فرکانسیک یک فایل صوتی پیشرفته می باشد که با فرکانس مغزی شما هماهنگ شده است و در این فایل براساس خواص فکری و روحی برنامه ریزی در فایل صورت می گیرد و در ساخت این فایل فرکانسیک بر اساس ساختار فکری شما از فرکانس های آلفا ،تتا،گاما،دلتا،بتا استفاده می شود. این فایل ضمیر ناخودآگاه شما را بر اساس ساختار ذهن خودتان برنامه ریزی می کند و روند رسیدن به موفقیت و خواسته هایتان را تسریع می بخشد.

روش تولید فرکانسیک ؟

تیم فرکانسیک بین المللی عرشیان ،شامل سه تیم تخصصی می باشد که در ایران ، آمریکا ، سوییس فعالیت می کنند. این تیم ها بسته به روند کار در بخش های ساخت فایل فعالیت می کنند. تیم تخصصی آنالیز در آمریکا می باشد که با استفاده از پیشرفته ترین اسپکتروم آنالایزر صوت و فرکانس مغزی و تجهیزات طراحی و ساخت امواج فرکانسی سطح فرکانسی فرد را با استفاده از پرسشنامه تخصصی پیش بینی نموده و در قالب نرم افزار تخصصی روند ساخت تمام شده و برای تکمیل فرایند ساخت به سوییس و سپس به ایران جهت درج شناسنامه فایل ارسال می گردد.

چرا فرکانسیک ؟

تمام قدرت انسان در ضمیر ناخودآگاه خلاصه می شود. وقتی شما بتوانید بطرز صحیح ضمیر نا خودآگاه را برنامه ریزی نمایید، می توانید آینده خود را بسازید. قدرت ضمیر ناخودآگاه آنقدر زیاد است که وقتی شما خواسته ای را در ضمیر ناخودآگاه ثبت نمایید، یقینا آینده شما ساخته می شود .

فرکانسیک مناسب کیست ؟

فرکانسیک مناسب افراد بالای سنین 6 سال می باشد. کسانی که می خواهند باورهای خود را قوی تر کنند و مقاومت ذهن خود را روی موضوعات و رفتارهای مختلف اجتماعی تغییر دهند. بطور خلاصه برای هر موضوعی ما می توانیم فایل فرکانسیک طراحی نماییم.

چه کسانی جواب گرفته‌اند

کسب اطلاعات بیشتر در تلگرام
جهت تهیه می‌توانید بر روی "مشاوره و سفارش" کلیک کنید
ذهن ما در حالت عادی دارای امواج آلفا ، دلتا ، گاما ، تتا ، بتا می باشد که بسته به حالت تفکر ما و وضعیت روحی و فیزیکی ما در هر لحظه ترکیبی از این امواج از طرف ذهن ما به فضا ارسال و دریافت می شود.
 • موج دلتا : (فرکانس ۴ – ۱ هرتز)
  • موج دلتا دارای کمترین محدوده ی فرکانس در مقایسه با سایر امواج مغزی است. به طور کلی موج دلتا در وضعیت خواب و ناهشیاری بیشتر مشاهده می شود. موج دلتا در نوزادان زیر ۶ ماه موج غالب است و انتظار می رود که در شرایط طبیعی با افزایش سن از دامنه ی این موج کاسته شود. موج دلتا هم چنین در افرادی با علائم آسیب مغزی، ناتوانی در یادگیری، پلک زدن سریع، حرکات سریع چشم و مغز خواب آلوده مشاهده می شود.
 • موج تتا : ( فرکانس ۸ – ۴ هرتز)
  • موج تتا در خلاقیت و درک شهودی و حسی، تمرکز درونی و حافظه نقش مهمی دارد. در افراد مبتلا به اختلال بیش فعالی- کم توجهی ، افزایش غیر طبیعی دامنه ی موج تتا منجر به زمان واکنش کند و ناتوانی در یادگیری می شود.
 • موج آلفا : ( فرکانش ۱۲- ۸ هرتز)
  • موج آلفا در شرایط هشیاری، آرامش درونی،آمادگی ذهنی، اندیشیدن عمیقو در حالت بسته بودن چشم ها دیده می شود. در افراد خیال باف، افراد مبتلا به اختلال بیش فعالی – کم توجهی، اختلالات یادگیری، افسردگی، آسیب های مغزی خاص و در صورت مصرف مواد و الکل، موج آلفای لوب پیشانی دامنه ی بزرگ تری دارد ولی در افراد مبتلا به اختلالات اضطرابی و بی خوابی، موج آلفا در قسمت پس سری افزایش دامنه خواهد داشت.
 • موج SMR ( فرکانس ۱۵ – ۱۲ هرتز)
  • این موج در حالت های آرامش و تمرکز و بی حرکتی دامنه ی بیشتری دارد. موج SMR یکی از شاخص های اصلی نشان دهنده ی میزان توجه و تمرکز در افراد می باشد. در بیماران مبتلا به اختلال بیش فعالی – کم توجهی معمولا این موج دامنه ی کم تری در مقایسه با افراد معمولی دارد.
 • موج بتا : ( فرکانس ۱۵ – ۲۲ هرتز )
  • این موج در فرایند توجه و تمرکز، حافظه، تفکر، حفظ توجه و حل مسئله تاثیر زیادی دارد. افزایش دامنه ی بتا در اختلالات اضطرابی، وسواس، اختلالات خواب و دندان قروچه دیده می شود.
 • موج high beta : فرکانس( ۳۵ – ۲۲ )
  • افزایش دامنه ی این موج در حالت های گوش به زنگی افراطی، اندیشناکی مداوم، پردازش شناختی سریع، زودرنجی و وسواس دیده می شود.
 • موج گاما : ( فرکانس ۴۲ – ۳۵ هرتز )
  • موج گاما بیشترین فرکانس را در مقایسه با سایر امواج مغزی دارد و افزایش دامنه ی آن جهت فرایند یادگیری در ارتباط با مسائل پیچیده و چند وجهی ضرورت دارد.

مجموعه فرکانسیک عرشیان با بکار گیری تکنیک های انحصاری و با توجه به بررسی فرم های مشخصات هر فرد ،بازه فرکانسی مورد نیاز شخص را در جهت رسیدن به اهداف مورد نظر با استفاده از فرکانس مخصوص برای هر فرد تهیه نموده تا با بکار گیری آن سرعت بیشتری در برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه بوسیله ارسال پیام های مورد نیاز هر خواسته صورت پذیرد. 

تنها مجموعه ای که به این شکل بصورت انحصاری با مطالعه دقیق و تکنیکی و به روز فایل های فرکانسیک را تولید می کنند گروه فرکانسیک عرشیان می باشد.

هنگام برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه تکرار خیلی مهم است تا زمانی تکرار کنید که توسط ضمیر ناخودآگاه پذیرفته شود؛ حتی بعد از پذیرش باورها و مسائل بازهم باید در مقاطع مختلف این تکرار صورت گیرد تا این باورها قوی باقی بمانند افزودن احساس به یک تلقین آن را مؤثر می‌کند. بهتر بگویم تا زمانی که احساس همراه تلقین نباشد اصلاً اسم آن را نمی‌شود تلقین گذاشت احساس قدرت است و باعث می‌شود خیلی ناممکن‌ها ممکن شوند.

این‌یکی از قوانین ضمیر ناخودآگاه است که گاها در موردش اشتباه می‌شود ضمیر خودآگاه سه زمان دارد.

 • گذشته حال و آینده ولی ضمیر ناخودآگاه فقط یک‌زمان دارد؛ زمان حال.
 • گذشته در ضمیر ناخودآگاه یعنی نگاه از زمان حال به خاطرات و آینده یعنی پیش‌بینی حوادث از زمان حال.

توجه به این قانون ضمیر ناخودآگاه (زمان حال) متوجه شدید که چرا خیلی از عبارات تأکیدی نه‌تنها جواب نمی‌دهند بلکه گاها جواب معکوس می‌دهند؟

عبارت من سالم و سلامت خواهم شد را در نظر بگیرید. این عبارت چه نکته‌ای را به ضمیر ناخودآگاه می‌فرستند؟ به یاد دارید که گفتیم ضمیر ناخودآگاه منطق ندارد.

من اگر بگویم من سال دیگر درآمدم ۲۰ میلیون خواهد شد یعنی چی؟ یعنی الآن این درآمد را ندارم. پس وقتی می‌گوییم من سلامت خواهم شد ضمیر ناخودآگاه به این نتیجه می‌رسد که الآن شما سلامت نیستید.این محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها 5

  1. نویسنده
   مطلب
   1. باسلام،چگونه می توانم ازمحصولات وایم فرم فرکانسیک ودوره پولسازی استفاده کنم باتشکر

  1. نویسنده
   مطلب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =