انرژی اطراف

چگونه با انرژی اطراف خود روبه رو گردید؟

مدیریت سایت عشق و روابط 1 دیدگاه

اگر شما تاثیراتی که انرژی ها و محیط اطراف بر روی زندگی فرد دارد را می توانستید اندازه گیری نمایید آنگاه می توانستید در خصوص شخصیت و فردیت افراد اظهار نظر نمایید. اطرافیان و نیز تفکراتی که آنها دارند و نیز محیط هایی که قرار می گیرید اثر بسیار بالایی بر روی زندگ شما خواهد داشت. هیچگاه تاثیری که از محیط اطراف خود می گیرید را دست کم نگیرید. اکثر اوقات شما اثری که محیط بر روی شما می گذارد را متوجه نخواهید شد. اگر شما در اطراف خود افرادی دارید که کتاب می خوانند و یا افرادی دارید که وقت خود را به بطالت تلف می کنند در گذر زمان شما نیز همان تفکر و منش را در شخصیت خود خواهید یافت. با بیان این گفته ها حال به منظور یافتن اینکه چقدر محیطی که در آن هستید بر روی شما اثر گذاشته است به این سوالات پاسخ دهید.

 

 • چه کسانی را در اطراف خود دارید؟

  • افرادی که بیشتر با آنها در ارتباط هستید را بر روی یک برگه بنویسید و تک تک این افراد را مورد آنالیز قرار دهید.

 

 • تاثیر این افراد بر روی من چیست؟

  • افرادی که در اطراف شما هستند چه تاثیر و اثری بر روی شما داشته اند؟ آیا آنها به شما می گویند که کتاب بخوانید ؟ آیا آنها می گویند که حرفی را گوش کنم ؟ آیا آنها به من می گویند که کاری را انجام دهم؟ آنها چه احساسی را به من می دهند.

 

 • ایا اطرافیان مناسب هستند؟

  • پس از آنالیز در خصوص افرادی که در اطراف ما هستند و نیز تاثیری که آنها بر ما دارند می توانیم به پاسخ این سوال خواهیم رسید که آیا این افراد در شما اثر مثبت گذاشته اند ؟ آیا این افراد انرژی مثبت را به شما داده اند یا منفی؟ اگر افراد با انرژی منفی را در اطراف خود دارید پس آنها را از اطراف خود حذف نمایید و نیز افرادی با اثرگذاری مثبت دارید سعی نمایید ارتباط خود را با آنها تقویت و بیشتر نمایید.
  • اتفاق هایی که در طول زندگ برایتان افتاده است را در نظر بگیرید. اگر اتفاق هایی را دارید که حال می گویید نمی خواهم دیگر این اتفاق برایم تکرار شود پس سعی نمایید موجبات و نیز فاکتورهای محیطی و نیز انسانی که به انجام و نیز اتفاق آن منجر می گردد را از اطراف خود حذف نمایید. تمامی ما دوستانی دارید که توانسته اند زندگی ما را با تحول و دگرگونی بسیاری روبه رو نماید و توانسته است به ما احساس موفقیت ، عشق و غیره را به ارمغان اورده باشد. حفظ این دوستان را باید در ارحجیت خود قرار دهید. وارد نمودن هر دوست جدید به زندگی خود به معنای استفاده از تفکر و نیز تجربه یک فرد جدید می باشد که می تواند فرصت های مثبت و یا حتی منفی را برای شما داشته باشد.


این محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × 2 =