موفقیت مالی, چهار روش

چهار روش برای بدست آوردن موفقیت مالی

گروه بین المللی عرشیان مقالات, موفقیت و پیشرفت 1 دیدگاه

یکی از مهم ترین اهداف زندگی در افراد بدست آوردن موفقیت مالی و کسب پول می باشد. موفقیت مالی یک شب بدست نمی آید و افراد موفق با سخت کوشی و نیز سرمایه گذاری در مناسب ترین متدها توانسته اند درآمد و موفقیت مالی را بدست آورند. در اینجا ۴ متد برای موفقیت بیشتر در سرمایه گذاری و کسب پول را بیان می نماییم.

 

موفقیت مالی, چهار روش

 1. راه دیگران را رها کنید

  1. ممکن است این جمله را شنیده باشید که دیگری این راه را رفته است و توانسته است موفق عمل نماید پس این راه مناسبی برای کسب سرمایه می باشد. بسیاری از افراد در این مسیر که دیگران چه مسیری را رفته اند قرار می گیرند و با طی همان مسیر می خواهند به موفقیت مالی برسند. اما حقیقت این است که آنها با سرمایه اولیه و نیز شرایط محیطی و موقعیتی یکسانی با شما نبودند پس نمی توان معیار مناسبی باشد.
 2. خرج برای هزینه های ضروری

  • بسیاری از افراد در راه هایی که دوست دارند هزینه خرج می کنند بجای اینکه در مواردی که نیاز دارند هزینه صرف نمایند. بهتر است که پول خود را برای مواردی که مورد نیاز است هزینه نمایید  و مابقی هزینه را برای پرداخت وام و قسط بهتر می باشد پرداخت نمایید.
 3. قرض های غیر ضروری را نگیرید

  • برخی افراد به واسط قسط ها و قرض هایی که به صورت وام و غیره از افراد می گیرند دچار مشکل می شوند. برای مثال گرفتن وام برای خرید ماشین و یا کشتی رفاهی صرفه اقتصادی لازمه را برای شما ندارد زیرا که با بهره پرداختی همراه می باشد
 4. برنامه ریزی استراتژی

  • هدفی که دنبال می کنید را بنویسید و برای آن استراتژی و پلنی طراحی نمایید تا به هدف خود برسید. سوالاتی برای خود طرح نمایید تا هدفی که می خواهید بدان برسید را روشن تر و واضح تر به تصویر کشاند.

 

 •  

  ۵ سال آینده چه جایگاهی خواهید داشت؟

 • چه میزان درآمد برای رسدین به هدف خود نیاز دارید؟
 • ایا هدف شما با توجه به درآمد شما منطقی می باشد؟
 • آیا دوست و و یا فردی دارید که بتوانید از او پشتیبانی بگیرید؟
 • با پاسخ به این سوالات می توانید هدف گیری مناسبی برای اینده مالی خود داشته باشید.

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =