موفقیت, اطرافیان

چرا موفقیت ما به اطرافیان ما بستگی دارد؟

گروه بین‌المللی عرشیان همه دسته‌ها 1 دیدگاه

چرا موفقیت ما به اطرافیان ما بستگی دارد؟ درصد بالایی از موفقیت ما به افرادی که در اطراف خود داریم بستگی دارد. شما هرگز موفق نخواهید بود زمانی که تنها هستید. در واقع برای رسیدن به هدف انگیزه نیاز می باشد و این اطرافیان ما هستند که در ایجاد انگیزه به ما کمک خواهند نمود. اگر تمامی اینها را در کنار هم بگذارید خواهید یافت که موفقیت و میزان رضایتمندی و خوشبختی ما از زندگی به اطرافیان ما بستگی دارد. البته اینها بدین معنا نیست که تمامی موفقیت ما در زندگی بستگی به دیگران دارد پس دیگر تلاشی برای موفقیت ننمایید و این کار را تماما به سمت دیگران و اطرافیان خود واگذار نماییم. در اینجا دلایلی را عنوان می کنید که چرا موفقیت ما در درصد بالایی به دیگران وابسته می باشد.

موفقیت, اطرافیان

انرژی دیگران بر ما اثر می گذارد، اگرچه کمی عجیب می باشد اما در حقیقت ما از دیگران و اطرافیان خود انرژی می گیریم. این انرژی می تواند منفی و یا مثبت باشد. برخی روزها ما با شنیدن حرفی از دیگران و یا انجام کاری از دیگران انرژی مثبتی را دریافت می کنیم که شاید بتواند مسیر زندگی ما را به کلی تغییر دهد. زمانی که شما فردی با انرژی مثبت و شاد را میبینید این انرژی او به شما هم منتقل می گردد و شما احساس بهتر و خوشایندتری را احساس خواهید نمود.

 

موفقیت, اطرافیان

تنهایی احساس منفی ایجاد میکند، اینکه شما تنها باشید و این حس ناراحتی و غم می تواند انرژی منفی را در شما بیشتر نماید و این ناامیدی جلوی پیشرفت شما را می گیرد. زمانی که شما تنها هستید پس در واقع خلایی را در خود احساس می کنید و این خلاء تمامی ذهن شما را درگیر می نماید و انرژی مثبت شما را می کاهد و در نتیجه موفقیت در این شرایط روحی با درصد کمی تحقق خواهد یافت. بدن شما از نظر روحی از اطرافیان تغذیه می کند و انرژی می گیرد.

 

موفقیت, اطرافیان

دریافت معنای موفقیت از دیگران، ما به صورت گروهی زندگی می کنید و رفتارها و شرایط دیگران را مشاهده می کنید و در این زمان معنای موفقیت را خواهید گرفت زیرا که مقایسه ای بین شرایط و موقعیت ها ذهن ما انجام می دهد. زمانی که ما با افراد بیشتری در تعامل می شویم پس رازها و تکنیک های بیشتری برای رسیدن به موفقیت را در میابیم و همین امر موجب می شود که خود ما شانس بیشتری برای رسیدن به موفقیت داشته باشیم.

 

موفقیت, اطرافیان

ارتباط احساس رضایتمندی می دهد، زمانی که شما با دیگران در ارتباط هستید و افراد بسیاری را در اطراف خود دارید این امر موجب می شود که شما ترس از تنهایی و خلاء ذهنی را نداشته باشیم و همین آسودگی کمکی در بهتر شدن وضعیت و نیز موفقیت شما خواهد شد. ارتباط و تعامل با دیگران امید و انگیزه را در فرد تقویت می نماید.

 

موفقیت, اطرافیان

رویا سازی یک کار گروهی می باشد، شما به تنهایی نمی توانید موفقیت بسیار بالایی را کسب کنید مگر اینکه در این مسیر از دیگر افراد و اطرافیان خود کمک بگیرید. شما برای رسدین به رویاها و ارزوهای خود به کمک و نیز انگیزه ای که دیگران به شما می دهند نیاز دارید تا در کنار شما به تحقق رویای شما کمک نمایند.

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها 1

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 17 =