پیشگفتار ، خودتان را برند کنید

عرشیان مقالات آموزشی پیام بگذارید

پیشگفتار کتاب خودتان را برند کنید اثر جان پروکیس ، دیوید رویستون لی

شما همین حالا هر برند دارید. همان طور که جف بزوس، موسس آمازون گفته: «برند شما همان چیزی است که ردم در نبود شما می گویند»
البته برخی از افراد تلاشی برای ایجاد برند خود نمیکنند. آن ها زندگی شان را می کنند و امید دارند که کسی آنها را بشناسد. برخی با استعداد هسنتد اما شناخته شده نیستند. برخی برندهایی ضعیف دارند که به آن می چسبند. اما داشتن یا برند قوی، زندگی شما را دگرگون می کند. این کتاب به شما نشان می دهد چطور برای خودتان برند بیافرینید.
شاید بگوید، من که پودر رختشویی یا نوشابه نیستم که برند لازم داشته باشم، پس اصول بازاریابی ربطی به من ندارد. ممکن است این حرف در میان دوستان نزدیک و اعضای خانواده ات درست باشد. آن ها تو را میشناسند و تمامی وجوه تو را دست دارند و تحسین می کنند. اما تکلیف افرادی که زمان کمتری در کنارت بوده اند یا تو را به خوبی نمیشناسند، چیست؟ بهترین کار این است که پیامی ساده به ساده به دیگران بدهی تا کارمندان، کارفرمایان و دیگر افراد همیشه تو را با آن به یاد آورند. وقتی آنها به تو نیاز دارند، به تو فکر می کنند.
ما الگویی منحصربه فرد ترسیم کرده و و توسه داده ایم که هر کسی در هر شرایطی می تواند آن را بفهمد و آن عمل کند. این الگو به شناختی عمیق می دهد تا دریابید دقیقاً چه کسی هستید و در چه زمینه ای بهترین می باشید. این شناخت، گام های مهمی دارد که انرژی و اشتیاق شما را برای کسب و کارتان بیشتر می کند و کلید موفقیت در هر شغلی را در دستان شما میگذارد. با این کلید می توانید افرادی را جذب کنید که به توانمندی های شما نیاز دارند.
در طول این کتاب به شما نشان می دهیم که چطور شبکه ارتباطی عظیم و قدرتمندی بسازید تا برای شما فرصت های جدیدی بیافریند و حساب های بانکی شما را پر و پیمان نگه دارد.
گویا شما را ترتیب می کنیم تا تمرین ها را به طور کامل انجام دهید.
خودتان را برند کنید، این کتاب راهنمایی به سوی مقصدی دوردست اما زیباست. زیبا تعریف نمیکنیم. بهتر است خودتان آن را تجربه کنید.


این محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − یک =