رقیب

پنج روش موفقیت برای مقابله با رقبای خود

عرشیان عشق و روابط پیام بگذارید

پنج روش موفقیت برای مقابله با رقبای خود، اگر شما مالک یک کسب وکار باشید پس بایست بدانید که آغاز یک کسب وکار چه میزان سخت می باشد و همچنین مدیریت موفق یک کسب وکار تا چه میزان دشوار می باشد.

امارها نشان می دهد که 50 درصد کسب وکارها تا بیش از 5 سال نتوانسته اند سرپا باشند و نیز یک سوم آنها توانسته اند به 10 سال برسند.

اگر دلایل شکست کسب وکارها را بررسی کنیم دلایل متعددی همچون نداشتن دانش کافی ، نداشتن نیروهای کارآمد ، نداشتن نظارت کافی بر امور و غیره خواهیم رسید که در این میان دلیل مهم و اصلی در شکست کسب وکارها این بوده است که نتوانسته اند خدمات یکتا و منحصر به فردی را نسبت به دیگر رقبای خود ارائه نمایند.

در واقع کسب وکارها برای اینکه بتوانند از دیگر رقبای خود پیشی بگیرند و موفق باشند نیاز به ارائه خدمات یکتایی دارید.

مشتریان شما انتخاب های متعددی را در مقابل دارند و برای اینکه بخواهند شما را انتخاب نمایند با شما فاکتور و المان ویژه ای را داشته باشید.

ارائه خدمات اضافی

به منظور اینکه شما بتوانید از دیگر رقبای خود پیشی بگیرید می تواند خدماتی که آنها ارائه نمی کنند را شما ارائه نمایید. این خدمات خاص می تواند با ایده های ذهنی شما شکل گیری کند و به واسط تصمیمات استراتژیکی کسب وکار خود تصمیم بگیرید که خدمات خاص تری را به مشتریان خود ارائه نمایید.

 

 

مشتریان را مورد هدف قرار دهید

به منظور اینکه در این رقابت با دیگر رقبا موفق شوید می بایست مشتریان را مورد هدف قرا دهید و هدف خود را مطابق با خواسته و نیاز مشتری تنظیم نمایید. بدانید مشتریان شما به دنبال چه خواسته ای می باشند و حال متناسب با خواسته و نیاز مشتری به دنبال تعیین هدف و استراتژی کاری خود بپردازید.

تمرکز بر روی کیفیت

اگر شما در کار قوی و حرفه ای کار کنید بهتر از این می باشد که چندین کار و کسب وکار ضعیف را داشته باشید. پس سعی نمایید در کسب وکار خود به صورت حرفه ای و قوی ظاهر شوید و هدف خود را بر روی کسب وکار خود به منظور قوی تر شدن تقویت نمایید و بدانید که مشتری نیز کیفیت کار شما را تشخیص می دهد و همین امر را ملاکی برای انتخاب شما نسبت به دیگر رقبا اعلام می نماید.

 

 

رفتار حرفه ای داشته باشید

رفتار یک کسب وکار حرفه ای برای مشتری قابل تشخیص می باشد. شخصیت شما در کنار کار برای مشتری مورد ملاک می باشد پس در واقع در کنار یک کار حرفه ای می بایست کسب وکار خود را به واسط رفتار وعملکرد خود به گونه ای حرفه ای به مشتری بشناسانید.

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 + 20 =