افکار

همه چیز به افکار تو برمیگردد، مواظب افکارت باش

گروه بین المللی عرشیان مقالات اختصاصی پیام بگذارید

این یک راز است، تو میتوانی آن را باور کنی و میتوانی به سادگی از کنار این راز بزرگ بگذری !

این رازیست که خداوند آن را در اختیار انسان ها قرار داده است تا بتوانند زندگیشان را دگرگون کنند ،  چون که ما وارد عصر طلایی کره ی زمین شده ایم.
به چه چیزهایی فکر میکنی؟ در طول روز در ذهنت تصویر چه چیزهایی در حال رفت و آمد است؟ شاید برای تو پذیرش این راز سخت باشد که آینده و شخصیت تورا همین افکار میسازد.
در ۱۴۰۰ سال قبل شخصی بنام علی ، پسر ابوطالب از این راز آگاهی کامل داشت و آن را به شاگردان با استعداد خودش تعلیم داد و فرمود مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتارت میشود ، مواظب گفتارت باش که تبدیل به رفتارت میشود ، مواظب رفتارت باش که تبدیل به شخصیت و عاقبت و آخرتت میشود.
چقدر زیبا ، چقدر زیبا
مواظب افکارت باش که تبدیل به گفتارت میشود ، مواظب افکارت باش. سرنوشت تو در دست افکار توست، تو هر لحظه انتخاب میکنی که بهشت ، نعمت ، آسایش، رفاه ، ثروت و شادی راببینی یا جهنم ، جهل ، خودپرستی ، غم کینه ، اندوه و رنجش. مواظب افکارت باش چون که تمام بیماری ها از افکار انسان ها سرچشمه میگیرد.
مواظب افکارت باش که این افکار حتی قرن ها و قرن ها به صورت امواج در این عالم باقی میمانند و از بین نمی روند و به قول انیشتین از صورتی به صورتی دیگر تغییر میکنند. مواظب افکارت باش. این یک قانون است که تو در گروی افکار خودت هستی .

 

تو خود خالق زندگی خودت هستی
این اراده ی پروردگار است که تو زندگی خودت را خلق کنی. تقصیرها را به گردن کسی نینداز ، تو خودت مسئول همه ی خیر و شرهایی هستی که وارد زندگیت شده است ، میشود و تا آخر عمر خواهد شد. شروع کن به اصلاح افکار. افکار یاس و غم و شکست و ناتوانی را به زباله دان ها بسپار و افکار عشق و امید و پیروزی و تندرستی را جایگزین آنها کن. با انسان های مثبت اندیش و خوش قلب ارتباط بگیر و از ارتعاش مثبت آنها ، ارتعاش خودت را عوض کن. تو باید دست به بزرگترین تغییر بزرگ زندگیت بزنی.

 

 تغییر افکار تغییر، افکار تغییر افکار
بگذار تا رازی بزرگ را برای تو افشا کنم. تو محکوم به بدبختی و زجر کشیدن و امتحان دادن نیستی. تو خالق زیبایی ها ، ثروت و پیشرفت هستی. خالقیت خودت رابپذیر و آستین ها را بالا بزن و شروع کن به خلق یک زندگی رویایی. بازهم تکرار میکنم مواظب افکارت باش


این محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 11 =