هفت ویژگی شخصیتی در رهبران بزرگ

هفت ویژگی شخصیتی در رهبران بزرگ

گروه بین‌المللی عرشیان همه دسته‌ها پیام بگذارید

اگر می خواهید رهبری شوید که دیگران را به خود جذب نمایید می بایست شخصیت خود را بسازید.

رهبریت توانایی است که به واسط پاداش ، توانایی خود و یا موقعیتی که دارید بدست آورده می شود. رهبریت توانایی شما را باز سازی می نماید. رهبران بزرگ برای اینکه بتوانند رهبر خوبی باشند بر روی خود کار می کنند.

در اینجا ویژگی هایی که رهبران بزرگ در خود تقویت نموده اند را عنوان می کنیم.

 

 

هفت ویژگی, شخصیت, رهبران بزرگ

هفت ویژگی شخصیتی در رهبران بزرگ :

 1. قوی باشید اما بی ادب نه

  • یکی از مهم ترین قدم های رهبریت قوی و قدرت مند بودن است. قدرت بر روی تیم یکی از ویژگی های رهبریت خوب است اما این قدرت نباید با بی ادبی یا پرخاشگری اشتباه گرفته شود.
 2. مهربان بودن اما ضعیف نه

  • ما نباید مهربانی را با ضعیف بودن اشتباه بگیریم. محبت و مهربانی نوعی از قدرت می باشد. رهبر خوب باید انقد خوب باشد که بتواند به دیگران حقیقت را بگوید.
 3. جسور بودن اما قلدری نه

  • برای اینکه بخواهید برنده باشید می بایست جسور باشید. در مقابل مشکلات جسور باشید تا بتوانید از پس انجام آن برایید. پس جزییات را در نظر بگیرید و در مقابل مشکلات جسورانه رفتار کنید.
 4. فروتن بودن اما ترسو نه

  • زمانی که شما ترسو باشید نمی توانید به سطح زندگی خوبی برسید. اغلب مردم فروتن بودن را با ترسو بودن اشتباه می گیرند اما باید گفت که فروتن بودن خوب است. فروتن بودن فاصله ای میان ما و روح آدمی می باشد که ارزشمندی هر انسان را مورد نظر قرار می دهد.
 5. مفتخر بودن نه مغرور بودن

  • یکی از ویژگی های رهبر خوب بود مفتخر بودن است. مفتخر بودن و مغرور بودن با یکدیگر متفاوت هستند. زمانی که شما مفتخر هستید در واقع به عملکردهای خود افتخار می کنید و باعث افتخار دیگران هستید. اما مغرور بودن در واقع ذات خود را از دیگران برتر می دانید.
 6. عدم انجام کارهای احمقانه

  • رهبران موفق در خصوص رفتار و عملکردهای خود خوب تامل می کنند و از انجام رفتارهای احمقانه دوری می کنند. رفتارهای عاقلانه و هوشمند از جمله عملکردهای رهبران موفق می باشد.
 7. مقابله با مشکلات

  • رهبران خوب در مقابله با مشکلات و مسائل موفق عمل می نمایند  و مورد تحسین اطرافیان خود قرار می گیرند. عدم حل به موقع مشکلات گاها تبدیل به چالش می شود . رهبر موفق با تصمیمات به موقع می تواند از پس مشکلات برآید.

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 13 =