موفقیت

من موفق ترم یا یک معتاد

مدیریت سایت مقالات اختصاصی پیام بگذارید

دوست عزیزم سلام، سید محمد عرشیانفر هستم از گروه بین المللی عرشیان
آیا اجازه میدهید یک سوال سرنوشت عوض کن از شما بپرسم؟ و اون سوال هم اینه که شما برای بدست آوردن خوشبختی حاضرید چه کارهایی انجام بدید؟
آیا افراد معتاد به مواد مخدر را دیدید که برای بدست آوردن و مصرف مواد مخدر چه کارهایی رو انجام میدن؟

اونا با علم به اینکه این مواد چه بلایی سر خودشون و خانوادشون و اعتبارشون و آیندشون و سلامتیشون میاره به قول امروزیا پیه همه چیو به تنشون میمالن و راهشونو ادامه میدن، ولی سوال من از شما و خودم اینه که من و شما برای رسیدن به شادی و لذت و ثروت و سلامتی و حال خوب چه کارهایی رو انجام میدیم. اون معتاد قید همه چیو بخاطر اون مواد زده.
من و شما قید چه چیزهایی رو زدیم تا به ثروت و سلامتی و آرامش برسیم توی ذهن اون شخص معتاد هیچ چیز به جز به دست آوردن و مصرف مواد مخدر وجود نداره، آیا ذهن من و شما هم چیزی جز موفقیت و سلامتی و ثروت وجود نداره؟
برای اون شخص معتاد تابستون و زمستون، صبح و شب، سرما و گرما هیچ فرقی نداره. آیا من و شما هم برای خوشبختی و سلامتی و ثروت ، صبح و شب و سرما و گرما نمیشناسیم؟
دوست عزیزم از اون شخص معتاد مثال زدم تا به شما عرض کنم بیایید که از یک شخص معتاد کمتر نباشیم اون همه دارو ندارشو گذاشته تا به این لذت پست برسه چرا من و شما یه کم همت نمیکنیم تا به لذت های عالی و متعالی برسیم. چرا من و شما انقدر در راه رسیدن به خوشبختی تنبلی میکنیم، چرا حاضر نیستیم یک ذره از رفتارهای اشتباه گذشتمون دست برداریم، چرا مدل حرف زدنو غذا خوردنو فکر کردنو رفتارامونو تغییر نمیدیم.

 

چرا مثل اون شخص معتاد برای بدست آوردن خوشبختی خودمون، خودمونو به آب و آتیش نمی زنیم.
چرا فکر میکنیم که با تکرار رفتارهای قبلی نتیجه های جدیدی بدست میاریم؟
دوست عزیزم برای کسب نتیجه های جدید باید رفتارها و عادت های جدید در خودمون ایجاد کرد. یکبار دیگه عرض میکنم برای کسب نتیجه های جدید باید رفتارها و عادت های جدیدی رو در خودمون ایجاد کنیم. اگه تا الان عادت داشتی که زیاد بخوابی از همین امروز یه کم تایم خوابتو کمتر کن.اگه تا امروز عادت داشتی که زیاد غذا بخوری و مدل غذا خوردنت رو بهش دقت نمی کردی از امروز ازت خواهش میکنم یه کم به غذا خوردن و مدل غذا خوردنت دقت کن.اگه تا امروز اهل مطالعه کتاب های موفقیت نبودی، امروز ازت خواهش میکنم از همین امروز شروع کن چند صفحه کتاب های انسان های موفق و راه و روش موفقیت رو مطالعه کن.

 

اگه تا امروز زیاد حرف میزدی و کم گوش می دادی ازت خواهش میکنم از امروز تمرین کن تا ببیشتر گوش بدی و کمتر حرف بزنی.
اگه تا امروز با آدم های بی هدف و کوچک هم نشین بودی ازهمین امروز از خدا بخواه تا تورا هم نشین آدم های با هدف و مثبت کنه.اگه تا امروز هدف هاتو نمی نوشتی از امروز شروع کن هرروز هدف هاتو بنویس.
اگه تا امروز بابت داشته هات شکرگزاری نمیکردی از امروز شروع کن و هر ساعت و هر دقیقه بابت تک تک داشته هات خدارو شکر کن.
اگه تا امروز اهل محبت کردن به خانواده و اطرافیانت نبودی، از امروز شروع کن و به خانواده و اطرافیانت بیشتر محبت کن.
اگه تا الان فکر میکردی که خدا همه چی را برای ما رقم زده، از امروز بیا و با افکار و گفتار و رفتار خودت یک زندگی زیبا برای خودت و خانوادت بساز.
اگه تا امروز منتظر یک نفر یا یک اتفاق بودی که تا زندگیتو تغییر بده از امروز بیا و منتظر هیج احدی نباش، برو جلو آینه بایست و مسِول خوشبختی و بدبختی زندگیتو ملاقات کن و نگاش کن.
اگه تا امروز رابطه صمیمانه ای با مرکز هستی یعنی خداوند نداشتی از امروز بیا و روزی چند دقیقه بصورت بسیار صمیمی باهاش حرف بزن و سختی ها و مسیله های زندگیتو به دستان قدرتمند آن یکتای هستی بسپار. اگه تا امروز برای خوشبخت شدن و شاد بودنت هیچ برنامه ی منظمی نداشتی، بیا از امروز یک برنامه منظم برای خوشبختی و سلامتی و آرامشت تهیه کن و دنبال اون برنامه را بگیر.

 

یک نکته طلایی بهت عرض میکنم و آن هم اینه که تا تو نخوای و حرکتی نکنی هیچکس، هیچکس، هیچکس حتی خود خدا هم نمیتونه به تو کمک کنه.
یکبار دیگه این نکته طلایی رو بهت عرض میکنم و اونم اینه که تا تو نخوای و حرکت نکنی هیچکس، هیچکس، هیچکس
حتی خود خداهم نمی تونه به تو کمک کنه. منتظر شنیدن خبرهای بسیار عالی از موفقیت ها ی خودتو خانوادت هستم.

 

منبع: سید محمد عرشیانفراین محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.