قانون فرکانس

قانون فرکانس

مدیریت سایت مقالات اختصاصی 10 دیدگاه

امروز میخوام خدمت شما دوستان عزیزم راجع به یکی از قوانین بسیار بسیار مهم و حساس این عالم دقایقی رو خدمت دوستان عزیزم درس پس بدم. دوست عزیزم شاید شما در صورت ظاهر و به صورت فیزیکی، فکر کنید که ما در یک دنیا فقط زندگی می کنیم. منظورم از اون دنیا، همین دنیاییست که شما به چشم فیزیکی می بینید. در صورتی که عرفا و دانشمندان از قدیم به این موضوع اشراف پیدا کرده بودند، که ما در هزاران دنیا زندگی می کنیم ،که دانشمندان فیزیک کوانتوم اسم اونارو گذاشتن جهان های فرکانسیک.

جهان های فرکانسیک چیه؟ یعنی هرانسانی وقتی یک سری ارتعاش از خودش به واسطه ی افکار و رفتار و گفتارش ساطع میکنه ،وارد یک جهان فرکانسیک میشه که در اون جهان فرکانسیک، همه چیز با این شخص هم فرکانسه.

یعنی اگر بر فرض مثال: فرکانس شما روی ۱۲۰۰ باشه، شما فقط انسان ها و موقعیت ها و شرایطی رو می بینید که اونها در فرکانس ۱۲۰۰ هستند و شما دیگه به غیر از هم فرکانسیای خودتون با انسان ها شرایط و موقعیت های دیگه ای ارتباط ندارید. با درک این قانون فرکانس متوجه میشید که الان شما با هرکسی و هرچیزی که ارتباط دارید، شما با اون افراد و با اون شرایط و با اون موقعیت ها هم فرکانس هستید.

کسی که الان در بیمارستانه، با بیمارستان و بیماری و هرچیزی که در بیمارستان هست هم فرکانسه.کسی که دائم بدهکاره و به قول امروزیا کلاهشو میبرن، این شخص با کلاهبردار و بدهی و خسارت هم فرکانسه .کسی که شغل خوب و همسر خوب و منزل خوب و موقعیت خوب داره ،این شخص با منزل خوب و همسر خوب و موقعیت خوب هم فرکانسه.

 

حالا شاید برای شما این سوال پیش بیاد که چطور انسان ها فرکانس خودشونو تعیین میکنند؟
یک بار دیگه این سوال رو سوال کنم چطور انسان ها فرکانس خودشونو تعیین میکنند؟؟
انسانها با افکار و گفتار و رفتار خودشون ،فرکانساشونو تعیین میکنند. کسی که توی ذهنش به حقه بازی و کلک و ادم های عوضی فکر میکنه و توی صحبتاشم میگه که آدما خیلی عوضی شدن،این شخص در فرکانس آدمای عوضی قرار میگیره .کسی که توی ذهنش هست که همسر خوب پیدا نمیشه و کمه و توی صحبتاشم همیشه از کمبود همسر خوب صحبت میکنه این شخص هیچوقت با یک همسر خوب هم فرکانس نمیشه .کسی که توی ذهنش این ثبت شده که پول دروردن سخته هیچوقت این شخص توی فرکانس پول راحت دروردن قرار نمیگیره و با آدم هایی هم که به راحتی پول در میارن هم فرکانس نمیشه.
اینجا با شنیدن فرمایش زیبای امام علی (ع) متوجه میشیم که ایشون چقدر به این قانون مسلط بودن که میفرمودن: اگر کسی رو میخواید بشناسید ببینید با چه کسانی هم نشینه. چون به قول قانون فرکانس انسان با دوستان و هم نشینان خودش هم فرکانسه. فهمیدن این قانون از ۱۰تا دوره شخصیت شناسی برای شما مهم تره و از ۱۰تا دوره شخصیت شناسی برای شما مفیدتره.
فقط کافیه ببینید اون شخص با کی نزدیکه و با کی ارتباط زیادی داره. اگر اون کسانی که الان با شما در ارتباط هستن وضعیت مالی خوبی ندارن ،باید با کمال تاسف به شما عرض کنم که شما در فرکانس ثروت قرار ندارید. اگر اون کسانی که الان با شما نزدیک هستند رابطه خوبی با همسراشون ندارن، این نشون میده که شما هم در فرکانس ارتباط خوبی با همسر نیستید. اگر اطرافیان نزدیک شما و اون کسانی که شما باهاشون نزدیک هستید، از سلامت جسمی مناسبی برخوردار نیستند، این نشون میده که خود شما از سلامت جسمی مناسبی برخوردار نیستید. اگر اون افرادی که شما باهاشون زیاد ارتباط دارید، اهل یادگیری و کسب علم و دانش نیستند متاسفانه خود شماهم در فرکانس علم و دانش نیستید.
ما هزاران دنیای فرکانسی داریم: دنیای علم ،دنیای ثروت ،دنیای بی مسئولیتی ،دنیای وقت گذرانی ،دنیای پیشرفت، دنیای سلامتی و رفاه، دنیای علم و انگیزه. جالبه که براتون بگم اسم این حقیقت رو که براتون گفتم قانونه، یعنی مو لای درز این حقیقت نمیره. شما هیچ کبوتری رو نمیتونید توی آسمون ببینید که با یک عقاب در حال پرواز باشند. شما هیچ مورچه ای رو نمیتونید ببینید که با یک ملخ مانوس بشه، شما هیچ نهنگی رو نمیتونید ببینید که با یک تمساح هم فرکانس بشن، چون خصوصیات درونی و ذاتی هرموجودی اونو در یک جهان فرکانسیه خاصی قرار میده که در اون جهان فرکانسی فقط اون میتونه هم فرکانسای خودشو ببینه و با اون ها فقط ارتباط بگیره. شاید این واقعه براتون تکان دهنده باشه که به شما عرض کنم شما با همسرتون هم فرکانس هستید، شما با پدرتون هم فرکانس هستید، شما با فرزندتون شما با شهرتون با اقوامتون با همسایه هاتون شما با مشتری هاتون و با دوستداران و هوادارانه تون هم فرکانس هستید و اگر اون ها و یا شما فرکانستون تغییر کنه ،یعنی این فرکانس یا بالاتر بره یا پایین تر بیاد ،شما از هم جدا میشید و این معنی جدا شدن این نیست که دیگه همدیگرو نمی بینید، نخیر. منظور اینه که دیگه نمیتونید مثل قبل اون شخص رو زیاد ببینید و زیاد باهاش ارتباط بگیرید.

 

چقدر زیبا قرآن کریم این قانون فرکانس رو بیان کرده در سوره مبارکه نور:

< الْخَبیثاتُ لِلْخَبیثینَ وَ الْخَبیثُونَ لِلْخَبیثاتِ وَ الطَّیِّباتُ لِلطَّیِّبینَ وَ الطَّیِّبُونَ لِلطَّیِّباتِ >

کبوتر با کبوتر باز با باز کند هم جنس با هم جنس پرواز .
چقدر زیبا مولانا در کتاب مثنوی این قانون فرکانس رو زیبا بیان کردن
ذره ذره کاندرین ارض و سماست جنس خود را هر یکی چون کهرباست
ناریان مر ناریان را جاذب‌اند نوریان مر نوریان راطالب‌اند
خوب، خوبی را کند جذب این بدان طیبات و طیبین بر وی بخوان
در جهان هر چيز چيزي جذب کرد گرم گرمي را کشيد و سرد سرد

 

قسم باطل باطلان را مي کشند باقيان از باقيان هم سرخوشند

اگر که میبینی آدم های اطراف شما آدم های سطح بالایی نیستن، الان که متوجه قانون فرکانس شدید ،متوجه میشید که خود شما هم در فرکانس سطح بالا نیستید .در مجموع دوست عزیزم جهان بیرون از شما جهان بیرون از وجود شما و هرچه که در اون جهان وجود داره هم فرکانس با جهان درون وجود شماس .یعنی باید برای تغییر جهان بیرون ز خودت ،اول باید جهان درونتون رو تغییر بدید یا به قول قانون فرکانس، اول باید فرکانس خودت رو بالا ببری تا افراد موقعیت ها و شرایط سطح بالایی در بیرون بر سر راه تو قرار بگیرن و وارد زندگیت بشن .

 

چقدر زیبا فرمود جناب مولوی

ای نامه ی اسرار الهی که تویی وی آینه ی جمال شاهی که تویی
بیرون زتو نیست آنچه در عالم هست از خود بطلب هرآنچه خواهی که تویی

 

منبع: سید محمد عرشیانفراین محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها 10

 1. سلام بابت مطلب خوبتون ممنونم.
  می خواهم مطالعه و آگاهی بیشتری در این زمینه داشته باشم امکانش هست چند تا منابع خوب در این زمینه بهم معرفی کنیدو
  ممنون میشم.

 2. خدای من سپااااااااااااااا….سگزارم
  خداجونم شکـــــــــرت
  خدای من ای بخشنده ترین ای مهربانترینم شکررررررت
  درود به شما استاد بزرگم جناب عرشیانفر .عــالے بــود

 3. درود برشما ، عالی بود ، فوق العاده ، بی نظیر ، چقدر الان من آگاهم ، خدایا شکرت ، خدایا شکرت ، سپاس استاد نازنینم ، آگاهانه و عاشقانه سپاسگزارم

  1. نویسنده
   مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.