Law 1073x537 - شش قانون که اجازه نمی دهد شکست مالی بخورید

شش قانون که اجازه نمی دهد شکست مالی بخورید

مدیریت سایت مطالب, موفقیت و پیشرفت 4 دیدگاه

شش قانون که اجازه نمی دهد شکست مالی بخورید، چالش های مالی در زندگی تمامی افراد وجود دارد و گاها مهم ترین موضوع و مسئله برای افراد تلقی می شود. افرادی که یک شب تمام سرمایه خود را از دست می دهند با تنها اشتباهات بسیار کوچک این اتفاق برایشان افتاده است و همین ناامیدی و شکست از پیشرفت در آینده آنها جلوگیری می کند. افراد پولدار چگونه توانستند مدیریت مالی خود را انجام دهند و به سرمایه بالا برسند. در اینجا ما قوانین مالی که کمک می کند شما با شکست مالی روبه رو نشوید را بیان می نماییم.

 

 

Empty Money 1024x512 - شش قانون که اجازه نمی دهد شکست مالی بخورید

شرایط فعلی خود را در نظر بگیرید

بسیاری از افراد به این موضوع که در حال فعلی در چه موقعیتی قرار دارند و می خواهند به چه مقصدی برسند و شرایط آینده آنها با ادامه این روند چگونه خواهد بود فکر نمی کنند. اما ما در این مقاله به شما می گوییم که به این موضوع فکر کنید که در گذشته در چه شرایطی قرار داشتید و حال پس از این تایم زمانی به چه شرایط و موقعیتی دست یافته اید و نیز در اینده و چند سال اینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

 

HomeTestLife  1024x512 - شش قانون که اجازه نمی دهد شکست مالی بخورید

سنجش و مدیریت امور

میزان بودجه و سرمایه خود را بدانید و مدیریت دقیق بر روی آن داشته باشدی. بسیاری از نرم افزارها هستند که در این زمینه به شما کمک می کنند تا میزان سرمایه و میزان هزینه ای که می شود را بدانید و یادداشت نمایید. همه خرج هایی که می کنید و نیز پولی که بدست می آورید را در این نرم افزار و یا در فایل اکسلی درج نمایید تا به صورت مکتوب داشته باشید. داشتن کتبی ورودی و خروجی پول می تواند به شما کمک نماید که از خرج های اضافه جلوگیری نمایید.

 

Loan 1024x512 - شش قانون که اجازه نمی دهد شکست مالی بخورید

در خرج کردن عاقلانه رفتار کنید

زمانی که به خرید می روید خرج اضافه و یا خرید با مبلغ هنگفت نداشته باشید. زمانی که گرسنه هستید به خرید خواروبار نروید زیرا که موجب می شود شما خرید بیشتری انجام دهید که بسیار هم ضروری نیستند و برای شما صرف هزینه بیشتر می باشد. در خرج کردن پول خود به صورت منطقی و عاقلانه تصمیم گیری نمایید و احساسات را کنار بگذارید و یا حوس های زودگذر که موجب از دست رفتن سرمایه شما می شود.

 

Commercial law 1024x512 - شش قانون که اجازه نمی دهد شکست مالی بخورید

منابع کسب پول خود را افزایش دهید

میلیونرهای کمی در دنیا وجود دارند که تنها از یک روش برای بدست آوردن سرمایه استفاده می نمایند. پس منابعی که از آن سرمایه کسب می نمایید را متعدد نمایید و از بخش های مختلف که اطلاع خوب و کافی در ان دارید سرمایه گذاری نمایید. تمامی سرمایه خود را بر روی یک کار سرمایه گذاری ننمایید زیرا که در صورت شکست خوردن شما تمامی سرمایه خود را از دست خواهید داد.

 

Creativity 1024x512 - شش قانون که اجازه نمی دهد شکست مالی بخورید

تمرکز بر روی آینده

به آینده پیش رو خود تمرکز نمایید. سعی کنید جنبه های مختلف را بررسی نمایید و فعالیت هایی که در حال حاضر انجام می دهید را در مورد سنجش قرار دهید که در آینده چه بازخوری را برای شما خواهد داشت.

 

Surprise 1024x512 - شش قانون که اجازه نمی دهد شکست مالی بخورید

مطمئن بودن به کار

در کارهای که انجام می دهید مخصوصا سرمایه گذاری هایی که انجام می دهید این جمله که ۹۹ درصد از موفقیت خود مطمئن هستید را اجازه دهید که بگویید. در واقع تمامی کارهای خود را برای پایه ریسک و اینکه ندانید چه اتفاقی قرار است بیوفتد اجرا ننمایید.

 

دیدگاه ها 4

  1. سلام. وقت شما بخیر و شادی .بابت مطالب مفید و آموزنده کانالتون سپاسگزارم. من شرایط عضو شدن توی دانشگاهتون را ندارم، ولی سعی میکنم از همین چند مطلبی که روزانه در کانال بین المللی میگذارید استفاده کنم. باز هم متشکرم بابت سخاوتتتون .

    1. نویسنده
      مطلب
  2. سلام استاد عزیزومهربانم ازخداوند بخشنده ومهربان برای آفرینش شما سپاسگزارم من سه ماه پیش به لطف خداوندباشما آشنا شدم وفایلهای صوتی وتصویری شمارا گوش ومیدیدم تا به صندوق توکل رسیدم واجرا کردم استادعزیزم بعدازحدود۵۰روزدقیقا گره کارم بازشدودقیقا عین درخواستی که ازخدواندبخشنده داشتم به من عطا فرمودبه زبان ساده تعریف کردم این معجزه ایی بود که درزندگیم شاهد ان بودم استاد عزیزم برایتان ازخداوند بخشنده ومهربان آرزوی سلامتی دارم وخداوندمهربان رحمت کنه پدر عزیزتان راروحش شاد حالا دیگه شبا با صدای شما میخوابم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 1 =