کلید موفقیت

سه دلیل اینکه انتقاد دیگران می تواند کلید موفقیت شما باشد

گروه بین‌المللی عرشیان مقالات پیام بگذارید

سه دلیل اینکه انتقاد دیگران می تواند کلید موفقیت شما باشد، زمانی که شما توسط مدیر خود سرزنش می شوید و یا توسط خانواده و دوستان خود مورد شماتت قرار می گیرید، همواره نباید دلخور شوید بلکه به این نکته توجه کنید که انتقاد آنها می تواند کلیدی برای موفقیت شما باشد.

پس از انتقاد دیگران خود را مقصر گناه کار ندانید بلکه این انتقاد می تواند زمینه ای باشد تا شما کار خود را بهتر و موفق تر انجام دهید.

 

موفقیت, کلید موفقیت
انتقاد کلیدی برای موفقیت شما:

اگر شما عیب ها و اشتباهات خود را ندانید پس چگونه خواهید توانست در جهت رفع و نیز پیشرفت خود اقدام نمایید.

زمانی که شما فیدبک منفی از دیگران بدست می آورید پس در جهت رفع آن تلاش خواهید نمود و متوجه اشتباه خود خواهید شد.

زمانی که شما انتقادی از دیگران را مشاهده می کنید ابتدا با سوپرایز شدن روبه رو می شوید اما پس از آن تلاش در جهت بهبود عملکرد خود می پردازید و این نشانی مثبت خواهد بود.

 

موفقیت, کلید موفقیت
انتقاد یاد می دهد که گوش کنید:

انتقاد دیگران به شما این را یاد می دهد که به گفته اطرافیان و نیز دیگران توجه کنید و حرف های آنها را در خصوص عملکرد خود بشنوید.

عمکلرد و کار ما شاید از دید ما صحیح باشد اما از دید دیگران این امر نا صحیح می باشد پس به شما این دید را می دهد که بخواهید به اصلاح عملکرد خود اقدام نمایید.

 

موفقیت, کلید موفقیت

انتقاد کمک می کند قوی شوید:

شاید انتقاد به مانند شکستی برای شما باشد اما پس از هر شکست شما می توانید قدرتمندتر از پیش حرکت نمایید. شکست ها موجب می شود که شما به اصلاح عملکرد خود اقدام نمایید و ر جهت بهبود رفتاری و عملکردی خود اقدام نمایید.

شنیدن انتقاد از دیگران از نظر روحی گاها ضربه های بزرگی برای افراد خواهد بود که موجب می شود فرد به تفکر در خصوص رفتار خود اقدام نماید و همین تفکر موجب می شود که فکر دوباره ایستادن را داشته باشد و تلاش دوباره برای بهبود خود وشکستی که پیش از این داشته است کند.این محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 12 =