شاد, سالم, روابط, ارتباط سالم و شاد, ارتباط

سه آیتم ضروری برای ارتباط سالم و شاد

گروه بین‌المللی عرشیان همه دسته‌ها پیام بگذارید

سه آیتم ضروری برای ارتباط سالم و شاد: ارتباط خوب، مثبت ، سالم ، معنادار تماما برای ما فرصت ها و تجربه هایی را فراهم می آورد. همسری که با او احساسات خود را به اشتراک می گذارید ، دوستی که با او صحبت های خود را به اشتراک می گذارید ، همکاران شما که در انجام بهتر کار به شما کمک می کنند تماما لذت و شادی را برای شما در زندگی فراهم می نمایند.

اما گاها این ارتباطات می تواند به تحربه تلخی در زندگی شما تبدیل گردند و گاها تلخ ترین اتفاق در زندگی شما باشند و یا گاها ارتباط با برخی افراد موجب تباهی زندگی فرد شده است. پس این جمله ما را مستلزم می نماید ارتباط خود را به درستی انتخاب نمایید. زمانی که شما در ارتباط های خود بهترین ها را به اشتراک می گذارید پس به طبع در خروجی بهترین ها را درو خواهید نمود. البته مواردی خلاف نیز وجود دارد که می بایست در این خصوص هشیار باشید. ارتباطی که آرزوی آن را دارید می توان با متریک هایی مورد آنالیز قرار گیرد. در ادامه این فاکتورها را عنوان می کنیم.

 

شاد, سالم, روابط, ارتباط سالم و شاد, ارتباط

داشتن خوشی در روابط

یک ارتباط خوب و موفق می بایست در خود شادی و خوشی نیز داشته باشد. شادی و خوشی را به رابطه خود بیافزاید و سپس مشاهده نمایید که چگونه به اوج خواهد رسید. لحظات شاد و خوش را در روابط خود به اشتراک بگذارید و روابطی که در آن غم و اندوه همیشگی وجود دارد نمی تواند روابط موفقی باشد.

 

شاد, سالم, روابط, ارتباط سالم و شاد, ارتباط

صمیمیت بیشتر در روابط بکارید

صمیمیت نه تنها در روابط عاشقانه بلکه در تمامی روابط دوستی و یا همکاری نیز می تواند موجب عمق دادن به رابطه شود. البته این بدان معنا نیست که بخواهید همکار خود را بغل نمایید بلکه متناسب با نوع روابطه و نیز سطحی که دارد در جهت این حس قوی تر و عمیق تر متناسب با شرایط بپردازید. گاها در روابط پیش می اید که در ابتدا با شناخت از یکدیگر آغاز می کنند و به درجه ای از صمیمیت می رسند اما پس از آن برای بیشتر شدن درجه صمیمیت و قوی تر نمودن احساس کمکی نمی کنند و گاها تنها با هم زندگی می کنند و تنها با هم در ارتباط هستند بدون اینکه بخواهند از درون و احساسات یکدیگر مطلع گردند.

 

شاد, سالم, روابط, ارتباط سالم و شاد, ارتباط

هدف برای روابط خود تعیین نمایید

موفقیت ترین روابط ، روابطی هستند که برای خود هدفی تعیین می کنند. این هدف می تواند موفقیت بیشتر ، دانش بیشتر ، احساس بیشتر و غیره باشد که این اهداف و تعیین نمودن این مقاصد می تواند حس دلگرمی را در افراد ایجاد نماید. حتی بزرگ کردن بچه و تربیت صحیح کودکان می تواند هدفی باشد که میان همسران می تواند ایجاد گردد و تعیین گردد.

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =