روش های یوگا چگونه برای احساس بهتر کمک میکند

عرشیان مقالات, موفقیت و پیشرفت پیام بگذارید

روش های یوگا چگونه برای احساس بهتر کمک میکند: زمانی که شما بیشتر از ذهن ، جسم و روح خود مراقبت کنید می توانید احساس بهتری را داشته باشید. احساس سلامتی و شادی بیشتر ، نتیجه خوبی از موفقیت خواهد بود. تمرینات یوگا به شما کمک می کند که احساس شادی بیشتر و سلامتی بیشتری را داشته باشید.

کمک به تمرکز

در خصوص رازهای شاد بودن و احساس خوشبختی گردن ؛ شاون اکر استاد دانشگاه هاروارد ، نویسنده کتاب ” چگونه احساس شاد بودن را در تسخیر خود گیریم” بیان می کند که تنها ۱۰ درصد از احساس شادی و خوشحالی ما وابسته به محیط خارجی و بیرونی ما می باشد و این بدان معنا است که احساس شادی و خوشحالی بسته به نحوه ای است که دنیا را پیش می بریم.

زمانی که ذهن ما درگیر و آشفته باشد ما نمی توانیم درست فکر کنیم پس بدین دلایل شما می بایست زمانی را برای انجام این موارد در نظر بگیرید.

  • آرامش و سکوت داشته باشید
  • نفس عمیق بکشید و چند بار این کار را تکرار کنید
  • به آنچه در درون بدن شما انجام می گردد توجه نمایید.

 

کاهش استرس

انجام یوگا سه بار در هفته می تواند استرس را در بدن شما کاهش دهد. تمرین مداوم یوگا می تواند استرس را از بدن شما دور کند و به آرامش شما کمک بسیاری نماید. استرس و تنش در زندگی روزانه ما از کوچک ترین موارد و مشکلات می تواند ظاهر گردد و اگر راهی برای مقابله و دور نمودن استرس ها از بدن خود ننمایید خود را در معرض بیماری ها قرار خواهید داد. یوگا کمکی در جهت دور نمودن استرس و تنش از بدن شما می باشد.

 

کمک به حل مشکلات

یوگا به شما کمک می کند که بهتر با مشکلات خود مقابله نمایید و راه حل های صحیح تری را بگیرید. زیرا که زمانی که ذهن شما زنده و آرام باشد می تواند کمک نماید که تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در زمانی که شما استرس و تنش و آشفتگی دارید تصمیم گیری با ضعف بیشتری همراه می شود و شاید شما نتوانید تصمیم درست را بگیرید. یوگا به واسط دور نمودن تنش به شما این فرصت را می دهد که تصمیمات درست را بگیرید.

 

افزایش خلاقیت

یوگا آرامش شما را بیشتر می کند و این آرامش کمک می کند که ذهن شما باز تر و خلاق تر عمل نماید. بنابراین قدرت خلاقیت شما به واسط تمرینات یوگا افزایش می یابد.این محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =