Ways to become rich 1073x537 - راه های پولدار شدن به گفته وارن بافت

راه های پولدار شدن به گفته وارن بافت

مدیریت سایت ثروت و شیوه زندگی, مطالب 1 دیدگاه

راه های پولدار شدن به گفته وارن بافت: زمانی که شما ثروتی و پولی بدست می آورید سعی نکنید که آن را خرج نمایید بلکه در مقابل آن را در راه های دیگر سرمایه گذاری کنید. وارن بافت مردی بود که این گفته را زمانی که دانش آموز بود متوجه شد. او و دوستش با هم یک ماشین سنگین خریدند و اپس از مدتی تعداد ماشین های خود را به 8 دستگاه رساندند. پس از آن دوستش تصمیم گرفت که سهم خود را بفروشد و وارن بافت سهم او را نیز خرید.

Difference 1024x512 - راه های پولدار شدن به گفته وارن بافت

متفاوت بودن در کسب و کار

وارن بافت این تصور را داشت که نباید متناسب با اینکه دیگران چه نظر و عقیده ای دارند تصمیم گیری نمود. او کار خود را در زمینه های متعدد انجام می داد و در این خصوص با کسی صحبت نمی کرد که پول خود را کجا سرمایه گذاری می کند و دیگران این تصور را داشتن که او شکست خورده است .

 

Being different in business 1024x512 - راه های پولدار شدن به گفته وارن بافت

توجه بیشتر به محیط و شرایط

اینکه بخواهید تصمیم بگیرید در چه زمینه ای سرمایه گذای کنید نیاز به این دارد که شناخت و اطلاعاتی در خصوص بازار ، کسب و کار ، فعالیت های مختلف داشته باشید. با دقت بیشتر به شرایط نگاه کنید تا بتوانید تصمیم های اقتصادی خود را با توجه به روند اقتصادی و یا حتی سیاسی کشور خود بگیرید.

 

Loan 1024x512 - راه های پولدار شدن به گفته وارن بافت

وام خود را کاهش دهید

تکیه بر وام و کارت های اعتباری شما را پولدار نمی کند بلکه باید به دنبال کشف و یافتن راه هایی برای بدست آوردن پول و درآمد بیشتر بیابید. پول قرض شده به عنوان عاریه می باشد و می بایست آن را برگردانید. پس اگر همواره به دنبال گرفتن وام هستید اشتباه است.

 

Mistake 1024x512 - راه های پولدار شدن به گفته وارن بافت

اشتباه هات را تکرار نکنید

وارن بافت زمانی که ده سال داشت در یک مسابقه فوتبال شرط بندی کرد و این شریط بندی باخت و درآمد یک ماه خود را از دست داد. این شکست باعث شد که وارن بافت شربط بندی را رها کند و دیگر این اشتباه را تکرار نکند.

 

Risk 1024x512 - راه های پولدار شدن به گفته وارن بافت

ریسک پذیر باشید

ریسک پذیری یکی از بزرگترین ویژگی در ثروتمندان می باشد زیرا که برخلاف تفکر عامه مردم به دنبال راه های جدید و سرمایه گذاری در راه های متفاوت می باشند. اگرچه پیروی از ریسک می تواند گاها به شکست منجر شود اما با بررسی ها و تحلیل های بیشتر می تواند موفقیت را در کسب وکار برای شکا به ارمغان بیاورد.این محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.