رازهای ازدواج موفق پس از ورود بچه چیست؟

گروه بین‌المللی عرشیان همه دسته‌ها پیام بگذارید

این ایده قدیمی وجود دارد که بچه می تواند یک ازدواج را موفق کند اما در حقیقت خواهید دید که عواملی دیگر موجب موفق بودن یک ازدواج و رابطه خواهند شد.در بسیاری از ازدواج ها پس از ورود و آمدن بچه تمرکز و توجه به همسر کم می شود و این مورد اگر چه به تصور برخی مهم نباشد اما همسران این کم شدن توجه را متوجه خواهند شد و این برای آنها نگران کننده است. شاید رعایت بسیاری از نکات ، گفته ها ، حرکت ها بتواند زندگی زناشویی شما را زیباتر نماید و شما را به زوجی موفق تبدیل نماید.

 

رازهای ازدواج موفق پس از ورود بچه چیست؟

توجه بیشتر در رابطه

توجه بیشتر و اینکه شما مراقبت رفتارها و گفته های خود باشید. اغلب زن و شوهرها با ورود بچه تمامی مترکز و توجه خود را به بچه می گذارند. اما بچه های شما پس از مدتی خود ازدواج می کنند و زندگی خود را خواهند داشت و این همسر شماست که پیش شما خاهد ماند و در تمام دوران زندگی شما در کنارتان خواهد بود. پس توجه و محبت خود را به همسر خود بیشتر نمایید.

رازهای ازدواج موفق پس از ورود بچه چیست؟

 

همسر شما هم اتاقی شما نیست

همسر شما هم اتاقی شما نیست بلکه معشوق و شریک زندگی شما می باشد. زمانی که بچه های شما در مرکزیت زندگی شما و توجه شما قرار می گیرند انگاه شما به همسر خود به دید یک راننده ، یک هم اتاقی ، یک پرستار بچه و غیره نگاه خواهید نمود. در ابتدا این مشغول بودن برای انجام امور بچه ها شاید به چشم نیاید اما در گذر زمان شما را تبدیل به یک هم اتاقی برای همسر خود می نماید. شما زمان و انرژی خود را صرف برطرف نمودن نیازهای کودک خود می نمایید و توجه خود را به همسر خود و نیازهای عاطفی که دارد کم می نمایید و در نتیجه شما شریک زندگی خود که در تمام طول زندگی در کنار شما خواهد ماند را از دست می دهید.

 

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 9 =