ده روش برای اینکه انرژی خود را در بعد از ظهر افزایش دهید

عرشیان بهداشت و سلامتی 1 دیدگاه

از صرف ناهار احساس خواب آلودگی و کسلی در اغلب افراد پیش می اید و موجب می شود که شما تمرکز خود را برای انجام کار از دست دهید. بنابراین به روش هایی برای اینکه بتوانید انرژی خود را تقویت نمایید نیاز دارید. ما در اینجا نکاتی در خصوص اینکه چگونه انرژی خود را بازگردانید بیان می نماییم.

ایستادن، تغییر موقعیت

اگر احساس خواب آلودگی می کنید بایستید و یا موقعیت مکانی خود را تغییر نمایید. قرارگیری در موقعیت جدید می تواند انرژی دوباره را به شما می دهد.

 

ارسال ایمیل و وب گردی

می توانید به دوستان خود ایمیل ارسال نمایید و یا وب گردی نمایید. اگر عضو شبکه های اجتماعی هستید به اکانت خود بروید و مطالب های مختلف را بخوانید. کانال های تلگرام مورد علاقه خود را نیز می توانید سر بزنید و مطالب و تصاویر مختلف را نگاه کنید.

 

کارهای ساده انجام دهید

در اول صبح و نیز عصر راندمان کار شما بالاتر می رود. پس بنابراین کارهای مهم خود را در این ساعات انجام دهید و کارهای آسان تر خود که نیاز به تمرکز ندارد را در بعد از ظهر انجام دهید.

 

قدم زدن

اگر محیطی برای قدم زدن دارید پس به بیرون از محیطی که هستید بروید و قدمی بزنید و نفس های عمیقی را بکشید تا انرژی دوباره بدست اورید.

 

چرت کوتاه

می توانید چرت بیست دقیقه ای یا یک ساعت بزنید و انرژی خوبی را پس از خوابیدن بدست خواهید آورد. می توانید پشت میز خود در محیط کار هم در مدت کوتاه نیم ساعته بخوابید تا با انرژی کافی بتوانید کار خود را ادامه دهید.

 

مطالعه کنید

کتاب یا مجله ای که مرد علاقه شماست را مطالعه کنید و این کار شما را از محیط جوی که در آن هستید دور می نماید.

 

دوری از مانیتور

نشستن پشت مانیتور موجب خوابالودگی بیشتر شما می شود. کمی راه رفتن و صحبت با دیگر همکاران می تواند خواب آلودگی شما را بهتر نماید.

 

تماس با دوست خود

می توانید به دوست خود زنگ بزنید و با او صحبت کنید. به کسانی که دوستشان دارید تماس بگیرید که این کار موجب بازگشت انرژی به شما می شود.

 

بازی کردن

اگر وسیله بازی دارید بازی کنید . بازی هایی که دوست دارید که می تواند در موبایل شما نصب شده باشد و یا در سیستم شما ، که می تواند انرژی را به شما بازگرداند.

 

خوردن میان وعده

می توانید وعده کوچکی را بخورید که انرژی دوباره بدست آورید. میوه و یا خوردنی های کوچک می تواند میان وعده مناسبی برای شما باشد.

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =