ده اشتباه, آدم های موفق

ده اشتباه که آدم های موفق انجام نمی دهند

گروه بین المللی عرشیان مقالات, موفقیت و پیشرفت پیام بگذارید

ده اشتباه که آدم های موفق انجام نمی دهند، آیا شده است که از تلاش های خود خسته شده باشید؟ گاهی مشکلات متعدد پیش می اید که به واسط اشتباهاتی نمی توان به خوبی مدیریت شوند. موفقیت در کارها با تاکتیک های متعددی همراه می باشد که در صورت عدم در نظر گرفتن این موارد با شکست و عدم موفقیت همراه خواهید شد. در ادامه اشتباهاتی که افراد انجام می دهند و عدم موفقیت را منجر می گردد را بیان می نماییم.

ده اشتباه, آدم های موفق

انجام یکسان تمامی وظایف

آنالیزها نشان می دهد که ۲۰ درصد از فعالیت های شما ۸۰ درصد خروجی شما را خواهد داشت. با کاهش تلاش خود بر رو کارهایی که بازده ای کمتر دارند می توانید بازدهی خود را افزایش دهید و ماکسیمم بهره برداری را خواهید داشت. ممکن است شما در روز ده کار و وظیفه را باید انجام دهید و در این میان تنها ۳ فعالیت با بازده و خروجی برای شما همراه است.

 

ده اشتباه, آدم های موفق

بله گفتن به همه

کارهایی و پیشنهادات کاری که به شما می شود را با اهداف خود مورد سنجش قرار دهید. پس به درخواست هایی که به شما می شود توجه کنید و در صورتی که مطابق با اهداف شما نبودن نه بگویید.

 

ده اشتباه, آدم های موفق

وارد جزییات شدن

اینکه بخواهید جزییات کارهای کارمندان و نیروهای خود مورد بررسی قرار دهید نیاز به زمان بسیاری خواهد داشت و نیز خسته کننده می باشد. علاوه بر این اگر بخواهید جزییات کار نیروهای خود را چک کنید این مورد نارضایتی خواهد شد و این خود بازدهی کار را پایین می آورد.

 

ده اشتباه, آدم های موفق

بی وقته کار کردن

زمانی که شما کار زیادی را انجام داده اید و از نظر فیزیکی و روحی خسته اید و حال فرصت ان است که بخواهید استراحت کنید تا انرژی تازه بگیرید. انجام کار بی وقفه و بدون استراحت ذهنی و فیزیکی موجب می شود که شما راندمان کاری خود را از دست دهید و بازدهی لازمه را نداشته باشید.

 

ده اشتباه, آدم های موفق

درگیر بودن برای استارت کار جدیدی

اگر شما وقت خود را برای انجام کارهایی که مهارت و تخصص لازمه را نخواهد صرف نمایید پس در نتیجه شما فرصت این را نخواهید که بخواهید کارهای جدید را استارت کنید و یا اینکه بخواهید تحلیلی از وضعیت موجود و فرصت های پیش رو کسب نمایید.

 

ده اشتباه, آدم های موفق

هدف مهم برای کسب وکار

انتخاب هدف مبهم باعث می شود که شما نتوانید اندازه گیری دقیقی از میزان موفقیت کار خود داشته باشید. هدف خود را روشن تعیین نمایید و بررسی نمایید که وضعیت فعلی شما در روند هدف شما قرار می گیرد یا خیر.

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 14 =