دانش خود را به دیگران بگویید

عرشیان مقالات, موفقیت و پیشرفت پیام بگذارید

برخلاف آنچه برخی تصور می کنند که نباید آنچه می دانند را به دیگران انتقال دهند باید گفت که اینکه شما دانش  یافته های خود را به دیگران انتقال دهید شما را قوی تر می نماید. هر چه شما اطلاعات و گفته های بیشتری را بریزید می توانید یافته های بیشتری را از زندگی دیگران بدست آورید. نکته کلیدی در اینکه بتوانید زندگی خود را یونیک و ارزشمند نمایید این است که دانستنی ها، اطلاعات خود را به دیگران بگویید و عنوان نمایید و در این امر فیدبکی را برای خود دریافت خواهید نمود.

 

دانش, به دیگران بگویید

تقویت توانایی خود

زمانی که شما ایده و دانش خود را با 10 نفر به اشتراک می گذارید در واقع ایده خود را 10 بار خواهید شنید و این تکرار موجب می شود که شما ایده های جدید و پیشرفته تری را در ذهن خود ایجاد نمایید. ایده ای که در ذهن دارید را با خانواده ، دوستان، همکاران خود به اشتراک گذارید و خواهید دید که جرقه های ذهنی شما قوی تر می گردد و توانایی خود را که پیش از این نمی دیدید را مشاهده خواهید نمود.

 

دانش, به دیگران بگویید

افزایش ظرفیت ذهنی شما

زمانی که شما اطلاعات و ایده خود را با اشتراک می گذارید پس این تفکر را ندارید که این ظرفیت نهایی از ایده و ذهن شماست پس خود را بزرگ می پندارید. در واقع ادم ها با ظرفیت کمتر و ناتوان تر ایده خود را با دیگران به اشتراک نمی گذارند زیرا این تصور را دارند که این ماکزیمم قدرت ذهنی آنهاست.

 

دانش, به دیگران بگویید

گرفتن ایده جدید

گفتن دانش و ایده خود به دیگران همچنین موجب می شود که شما ایده و نظر دیگران را نیز بشنوند و شاید نظرات و گفته آنها ایده جدیدی را در ذهن شما تداعی کنند و این می تواند قدرت ذهنی شما را بیشتر نماید. در واقع هرچه شما بیشتر اطلاعات و ایده های خود را به بیرون بریزید بیشتر خواهید توانست ایده و دانش جدید بدست آورید.

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سه =