ارتباط

تفاوت میان مشغولیت کاری و موفقیت کاری

عرشیان عشق و روابط پیام بگذارید

تفاوت میان مشغولیت کاری و موفقیت کاری: سرعتی که امروزه همه چیز در حال جریان می باشد موجب می گرد که افراد به سمت مشغول بودن و کمبود وقت مواجه به طور روزانه مواجه شوند. اگر شما مشغولیت کاری دارید پس مطمئنا شما فردی موفق ، مهم و کارامد می باشید. اما گاهی این مشغولیت در واقع سرگرم بودن شما با کارهای بی اهمیت و کم ارزش می باشد که با بازده بسیار پایین همراه می باشد و کمکی در جهت موفقیت و پیشرفت شما نمی نماید. گاهی شما چندین کار را در طول روز می بایست اجرا نمایید و این کارها درگیر ذهنی برای شما ایجاد می کند و در خروجی شما نتیجه مطلوب را نخواهید دید.

انجام کار چقدر طول میکشد؟

کارهایی که انجام میدهید چه میزان زمان شما را می گیرد و چه مدتی است که این کار را انجام می دهید. زمانی که شما کارهای مفید را انجام می دهید در واقع شما برای انجام کارهای خود برنامه های استراتژیکی می ریزید.

 

 

دلیل انجام کار

افراد مشغول تنها به انجام کار تمرکز می نمایند و این در صورتی است که افراد موفق بر روی هدف و نتیجه ای که از انجام آن کار خواهند دید توجه و تمرکز می نمایند. افراد موفق در زمان انجام هر کار به هدف آن تفکر می کنند و از انجام کارهای بی هدف و بی نتیجه پرهیز می نمایند.

 

 

هدف

آیا کارها در راستای هدف شما است؟

کارهایی که شما در طول روز و در طول ماه انجام می دهید در راستای هدف و خواسته ای می باشد. اگر این کارها در راستای هدف و خواسته مورد نظر شما باشد پس می تواند کارآمدی را بیان نماید. اما اگر شما کارها را به طور پشت سر هم انجام دهید اما در راستای هدف و خواسته نهای شما نباشد پس در واقع شما تنها خود را مشغول کرده اید.

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × سه =