میلیونرها

بزرگترین رازهای میلیونرها

گروه بین‌المللی عرشیان مقالات 2 دیدگاه

بزرگترین رازهای میلیونرها این نظر که چرا برخی افراد ثروتمند می شود با روبه رو شدن با میلونرهای جدید همواره در حال تغییر می باشد. در اینچا ما راز میلیون ترین افراد جهان که شما احتمالا اطلاعاتی از آنها ندارید را بیان می کنیم.

 

میلیونرها

 1. آنها یکدیگر را پولدار نمی بینند
  • ۹۰ درصد میلیون ها و ثروتمندترین ها در آمریکا زندگی می کنند که درآمدی سالیانه حدود ۳۶۶.۰۰۰  دلار آمریکا را بدست می آورند. امروزه کلوب های میلیونرها مثل گذشته گران نمی باشد و این بطوری بود که در سال ۲۰۰۲ عضویت در کلوب میلیونرها دوبرابر نرخ کنونی بوده است.
 2. میلیونرها از وال مارکت خرید می کنند.
  • مییلیونرها برای خرید به فروشگاه ها و سوپرمارکت ها نمی روند بلکه به صورت اینترنتی خرید را انجام می دهند. بیشتر میلیونرها از خانواده های متوسط هستند و ۸۰ درصد از میلیونرها این طرز فکر را ندارند که بخواهند برای خرید چانه بزنند.
 3. سرمایه گذاری در راه های مختلف
  • عضویت در کلوب میلیونر ها فرصت های کسب وکاری بسیاری را برای افراد پیش می آورد. میلیونرها با عضویت در کلوب فرصت هایی را برای سرمایه گذاری در کسب وکار خود بدست می آورند. پنجاه درصد میلیونرها از این طریق سرمایه های خوبی را بدست آورده اند.
 4. به خدمت گرفتن خدمتکار
  • به خدمت گرفتن خدمتکار که حقوق درآمدی اش ساعتی ۲۵ دلار می باشد و این فرد کارهای مختلفی مانند رزرو رستوران ، رزرو باشگاه ورزشی ، اطلاعات جزیی پرشکی و هر چه که شما نیاز دارید را انجام می دهد.
 5. پیدا کردن راهی برای فرار از مالیات
  • میلیونر ها همواره به دنبال یافتن راهی برای فرار از مالیات می باشند. میلیونر ها بخش اعظمی از سرمایه خود را از طریق سرمایه گذاری و سهام بدست می آورند که این خود مالیات کمی بدان تعلق می گیرد و در نتیجه از پرداخت مالیات به نوعی راه خلاضی می یابند.
 6. دانش آموز خوبی بودند
  • میلیونرها اغلب این جمله را بیان می کنند که دانش آموزی خوبی بوده اند و در مدرسه دانش آموزی موفق بودند.
 7. ماشین فراری کرایه ای میلیونرها
  • اغلب میلیونرها برنامه های کسب وکاری، تجاری و سرمایه گذاری های متعددی دارند و برای این کار برای اینکه بتوانند ماشین گران قیمت خود را به دیگران نشان دهند برای اخر هفته ، تعطیلات و یا ماه های خاص از سال ماشین فراری را کرایه می کنند.
 8. در حقیقت پول خوشبختی می آورد
  • پول و ثروت آزادی و رفاه می آورد و تحقیقات نشان داده است که درآمدهای بالا ارتباط مستقیمی با سطح بالایی از رضایتمندی در زندگی دارد.

 

میلیونرهااین محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها 2

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + ده =