امشب چکار کنیم؟

گروه بین‌المللی عرشیان مقالات اختصاصی پیام بگذارید

به مناسبت رسیدن بهترین روزهای زندگی. اخه برای من هر روز قشنگترین روز زندگیه، هر روز یک روز عیده، هرروز یک روز فرخنده و مبارکه. حالا ایامی مثل شب یلدا و شب نوروز و امثال هم هم که پیش میاد، مزید بر علت میشه که شادی بیشتری کنیم و لذت بیشتری از زندگی ببریم.

دوستان عزیزم میخوام مطلبی رو خدمت شما دوستان گلم عرض کنم و اونم اینه که رسم ایرانیان باستان برای شب یلدا این بوده که، فامیل همه دور هم جمع بشن، باهم خوش و بش کنن، از حال و روز هم با اطلاع بشن، اگر در بینشون کسانی هستن که نیاز به کمک افراد دیگر فامیل و بستگان دارن، با اونها هماهنگ بشن و قرار کمک کردن بگذران برای دیگران، اگر ناخوشی هایی در ذهنشون هست، با دیدن اطرافیان با جویای احوال شدن اونها؛ اونها از بین بره و این دید و بازدید و این صله رحمی در مکتب خود ماهم هست؛ فواید بسیار بسیار زیادی داره.
یعنی یکی از تکنیک های بزرگ درمان بسیاری از بیماری ها، صله ی رحمه ؛ دید و بازدید.
ولی خب این صله رحمم مثل سایر مسائل دیگه، مثل تیغ دو لبس. میتونه از اینور خیلی مثبت باشه، میتونه از اون طرفم منفی باشه. یعنی ماهایی که دور هم جمع شدیم تا با گفتن خوشی ها، موفقیت ها، خاطره های خوب، حرفای قشنگ، شوخی های قشنگ، لبخند رو به روی لب همدیگه بیاریم و یک خاطره ی قشنگ خلق کنیم در ذهن هم. میتونیم بشینیم دورهم شروع کنیم از مصیبت و اتفاق های بد و همین اخباری که متاسفانه امروز ۹۰%مردم ذهن پاکیزه ی خودشون رو اختصاص دادن به این خبرهای منفیه الودگی و زلزله و فقر و نداری و گرفتاری و دادگاه فلانی و اتهام و امثال اینها، میتونیم اختصاص بدیم به این و یک شب به یاد ماندنی و یک فرصت استثنایی رو که خداوند در فصل زیبای زمستان به ما هدیه کرده بود رو از دست بدیم.
دوست عزیزم شما برای امشب چه برنامه ای دارید؟ شما هم میخواهید بنشینید و از اتفاق های منفی صحبت کنید؟ و ایا وقتی که دیگران شروع کردن از اتفاق های منفی روزگار و جامعه و کشور و …. صحبت کنن ایا شما میخواهید مستمع باشید و تایید کنید حرف ها و انرژی ها و فرکانس ها و پالس های منفی اونهارو؟!!! شما دوست مثبت اندیشم که به لطف خدای یزدان وارد قانون مثبت اندیشی شدید، دانشگاه مثبت اندیشی شدید و قوانین مثبت اندیشی رو یاد گرفتید، امروز باید بدونید که اگر شما توی اون جمع، اون انرژی رو تغییر ندید، بحث رو عوض نکنید و وارد فرکانس خسارت و غم و مشکلات و گرفتاری هایی که اونجا بیان میشه؛ بشید متاسفانه نه تنها خودتون اینهارو جذب میکنید و وارد زندگیتون میکنید، بلکه همه ی اون کسانی که اونجا هستن وارد فرکانس شکست، تلخی، از دست دادن، غم و مصیبت میشن.

 

شما دوست عزیزم که الان صدای این برادر کوچیکتون، سید محمد عرشیانفر رو میشنوید، از همین الان تصمیم بگیرید که امشب در هر کجایی که هستید، مهمان هستید یا مهمان دارید، فرقی نمیکنه.

امشب یک پیام اوره شادی باشید:

  • از خوبی ها بگید
  • از خاطره های قشنگ بگید
  • از عزیزانی که جاشون در بین ما خالی شده، روحشون به سمت خدا پرواز کرده و یادشون در ذهن های قشنگ ما هست، صحبت کنید
  • از خاطره های قشنگشون بگید.

 

برنامه ایجاد کنید، بگید بچه ها از موفقیت هاشون بگن. بگید بچه های کوچک از هدف هاشون بگن، میخوان بزرگ شدن، چی بشن؟ چکاره بشن؟ چه جایگاهی داشته باشن ؟و الان برای رسیدن اون جایگاه ها چه برنامه هایی ریختن؟و دارن چکار میکنن و ایا با این برنامه ها به اون هدف ها دست پیدا میکنن؟

سوال های قشنگ مطرح کنید. سوال هایی رو مطرح کنید و جواب هاش رو به عهده ی فامیل بگذارید. مثلا این سوال رو مطرح کنید: فرق ما با استیون هاوکینگ چیه، با نخبه ای که ۵۳ ساله بیماری asl داره، فلج کامل اندام. چرا اون شخص با اون بیماری بسیار بسیار بسیار بزرگ، تونست در مقام فیزیک دانی بزرگ دنیا و فیزیکدان اول دنیا بایسته؟!!! ولی ما کاری نمیتونیم بکنیم! ولی ما حرکتی نکردیم! تو رشته ی خودمون و جایگاه خودمون ما به مقام اولی دست پیدا نکردیم! ما چه فرقی با اون داریم ایا خداوند در خلقت ما و او فرقی گذاشته؟!!!

بیاییم سوال های قشنگ مطرح کنیم دوستان عزیزم، سوال های قشنگ میرن میگردن، سرچ میکنن و جواب های قشنگ میارن. امسال شاید شما برای اولین بار باید تابع نباشید، باید توی اون جمع خنثی نباشید، باری به هرجهت نباشید، امسال شخصیت شما در شب یلدا، باید یک شخصیت تاثیر گزار باشه. اگر خوندن چند خط یک کتاب قشنگ باشه عیبی نداره؛ عالیه.

اگر تعبیر و تفسیر کردن دو خط از اشعار حافظ که یکی از رسوم شب یلداس باشه؛ اونم عالیه.

اگر یک نکته ی قشنگی در سال ۹۶ در زندگی خودتون اتفاق افتاده و میتونه برای دختر، پسرها و جوون های فامیلتون نقطه ی عطف زندگی باشه، بیان کردنش امشب عالیه.

خواهش میکنم امشب رو برای اطرافیانتون تبدیل کنید به یکی از زیباترین شب های یلدای عمرشون. اگر همین الان که دارید صدای این برادرتون میشنوید، این رو در دفترچتون یادداشت کنید و بگید امشب میخواهم شب یلدای من زیباترین شب یلدای خودم و عزیزانم باشه، قول بهتون میدم، وقتی که این رو روی کاغذ میارید، یعنی از انرژی تبدیلش میکنید به ماده، تمام کائنات و ملکوت پروردگار دست به دست هم میدن که امشب تبدیل بشه به یکی از قشنگترین شب های یلدای عمر شما. خواهش میکنم نه تنها خودتون، حستون، ژستتون، حس و ژست غم، مصیبت و سختی نباشه؛ بلکه اون کسانی که اونجا حضور دارن و حس و ژست اونها هم غم و منفی، گرفتاری و بدبختیه، ازشون بگیرید و به جاش حس و ژست و شادی و خوشبختی و موفقیت و بهورزی و بهروزی بهشون انتقال بدید. شاید

رسالت شما در امشب فقط انتقال انرژی های مثبت باشه

شاید با یک بیت شعری که شما امشب میخونید و اون رو ساده نگاه میکنید و اصلا فکر نمیکنید این یک بیت شعر امشب میتونه نقطه ی عطف زندگی مثلا پسردایی شما، دختر خاله ی شما باشه،  خواهش میکنم حتی اگر صدای خوبی هم ندارید، امروزچندتا بیت شعر حافظ رو تا شب حفظ کنید یا از روی کاغذ بخونید و شب پیام جناب خواجه حافظ شیراز رو در بین فامیل خودتون ببرید. من این دو بیت شعر حافظ رو که بسیار بسیار حاوی معانی بلند خود سازی و عرفانیه در شب یلدا تقدیم میکنم به دوستان عزیزم. شاید شماهم امشب بتونید راجع به این دو بیت در بین عزیزانتون بیشتر از من صحبت کنید. این رو تقدیم میکنم به شما به روح نیاکانتون، عزیزانتون نور چشمانی که سالهای قبل در بین شما بودن و الان در بین شما نیستن.

 

ای دل بگوی عشق گذاری نمیکنی                                                 اسباب جمع داری و کاری نمیکنی

چوگان حکم بر کف و گویی نمیزنی                                                باز ظفر به دست و شکاری نمیکنی

 

حافظ میگه معطل چی هستی؟ همه چیز رو خداوند در اختیار تو قرار داده، ولی متاسفانه با داشتن همه چیز گرفتی نشستی و زانوی غم بغل گرفتی!

 

انگار نه انگار

 

تو انقدر بالیاقت بودی که خداوند روح خودش رو در تو قرار داد. اگر تو ارزشمند نبودی، اگر تو با لیاقت نبودی، مطمئن باش خداوند روح خودش رو در تو قرار نمیداد دوست عزیزم.

امشب که شب یلداس، امشب رو که قرار شد هرجا که هستی پیام موفقیت، شادی، عشق، ثروت، پیشرفت رو به فامیل و بستگانت، عزیزت برسونی، از موفقیت هات بگی، از کتاب های خوبی که خوندی، از دوستای خوب، از دوره های خوبی که شرکت کردی. ولی هرجای دیگه  که بودی، هر زمان دیگه ای هرجای دیگه ای بودی و جعلنی مبارکا اینما کنت

هرجا که باشی سعی کن اونجارو تبدیل کنی به یک خانه ی برکت، به یه جایگاه برکت. بذار با اومدنتون نور بیاد اونجا، بذار با اومدن تو عشق بیاد؛ شادی بیاد؛ سلامتی بیاد؛ حال خوب بیاد؛ انرژی های الهی با تو وارد اونجا بشن. شاید این بزرگترین رسالت تو دوست عزیزم باشه. شعرهای خیلی زیادی بلدم که دوست دارم امشب برای اطرافیانم بخونم. دوست دارم شماهم برید این شعرهارو سلکت کنید، در بیارید از تو کتاب ها، از توی اینترنت، اشعار زیبایی رو که تک بیتی هستن یا دو بیتی هستن ؛ میدونید در این شب ها تاثیر گذارن ؛ حتی اگر صدای خوبی هم ندارید عیب نداره. این هارو با یک حالت خاصی و احساس قشنگی بخونید. قول بهتون میدم تاثیرات بسیار قشنگی رو اول در وجود نازنین خودتون، بعد در قلب پاک و مهربان عزیزانتون به جا میگذاره.

از خداوند عاشق برای تک تکتون در شب یلدای زمستان بهترین هارو درخواست میکنم. امیدوارم این پیامی که دیشب زمین ایران به ما داد، که خودش رو یه کم تکون داد، این پیام درسی باشه برای ما که ماهم خودمون رو تکون بدیم.

اره دوست عزیزم تکون بده تکون بدهاین محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + ده =