تمرین

امروز تمرین می کنم

گروه بین‌المللی عرشیان مقالات اختصاصی 2 دیدگاه

امروز خدا را شکر میکنم که بودنم ادامه دارد و همچنان غوطه ور در عظمت عشق او هستم.

امروز تمرین میکنم به اعتقادات دیگران احترام بگذارم و ادب را در مورد همه ی دوستان و عزیزان و همه ی کسانی که به هر نحوی با من در ارتباط هستند رعایت کنم .
امروز یاد میگیرم در بین صحبت های کسی وارد نشوم ، تا احترام گذاشتن به دیگران را به طور کامل یاد بگیرم .
امروز برچسب بد به روی هیچ مسئله و رویدادی نمیزنم و فقط مثبت ترین و بهترین برداشت ها را از رویدادهای امروز می کنم.
امروز متوجه شدم که من تنها نیستم و یک نیروی بسیار بسیار عظیم همواره لحظه به لحظه ، همراه من و یار و یاور من است.
امروز دریافتم که این نیروی بی کلام هیچ قصد و نیتی به جز کمک رسانی به من و امثال من ندارد ، من نام او را خدا گذاشتم حتی کسانی که او را نمی شناسند، به طور حیرت آوري به دنبال او هستند، عده ای با گریه و غم ، عده ای با شادی و عشق ، همه و همه او را صدا میزنند. همه دانسته و ندانسته به دنبال آن عظمت بی انتها میگردند.
امروز یاد گرفتم میزان باورها و اعتقادات کسی را قضاوت نکنم ، زیرا که یاد گرفتم خداوند به طور یکسان تمامی مخلوقاتش را دوست دارد و این موجودات هستند که با شناخت خداوند ، میزان لذت و بهره وری از زندگی را بالاتر می برند و ایمانی میزان ایمان انسان ها ، هیچ نفع و ضرری برای خداوند ندارند.
امروز یاد گرفتم اگر مقدار دریافت من از کائنات کم است ، نشانه ی این است که امروز چیز زیادی به کائنات نداده ام . اگر امروز کسی به من لبخند نمی زند ، نشانه ی این است که من باید به کسی لبخند بزنم. یاد گرفتم که اگر کارهای امروزم روبه راه نیست ، نشانه ی این است که افکارم رو به راه نیست .
امروز یاد گرفتم اگر شادی امروزم را با دیگران شریک نشوم دیگر شادی تازه ای دریافت نمی کنم. در کلاس درس پروردگار آموختم ، مال اندوزی نه تنها شادی به همراه ندارد، بلکه غم واندوه نیز به همراه دارد و بذل و بخشش نه تنها باعث اضافه شدن دارایی میشود ، بلکه حس آرامش و لذت وصف ناپذیری به ارمغان می آورد . خدا را شکر می کنم که امروز به دنبال عیب کسی نمیگردم و دوربینم را به روی کسی روشن نمی کنم .
امروز سعی میکنم در بحث های بیهوده و حرفهایی که نقشی در رشد و تکامل من ندارند ، شرکت نکنم و اگر مجبور به حضور در آن جمع ها شدم از اظهار نظر در مورد چیزهایی که سودمند نیست خودداری کنم.
امروز با کمک خداوند مواظب خودم هستم که با احساسات کسی بازی نکنم و به جای شکستن شیشه عواطف و احساسات دیگران ، نهایت احترام و ادب را در مورد انسانها رعایت کنم.
خداوندا سپاسگذارم از این همه لطف و محبت ، از این حضور و از این همه توجه .
خداوندا سپاسگذارم شاید یکی از زیباترین جملاتی که در تمامی طول عمرم یاد گرفته ام همین یک جمله باشد همین جمله ای که مایه ارامش من است .
همین جمله ای که با این جمله مانوس هستم
خدایا شکر .


این محتوا را به اشتراک بگذارید

دیدگاه ها 2

  1. سلام.از گروه عرشیان بسیار ممنونم.تا قبل از آشنایی با سایت شما خیلی از زندگی سرد بودم.دلیل خیلی از اتفاقای روزمره رو نمیدونستم وخیلی برام سوال بود.ولی بعد از گوش دادن به قانون فرکانس استاد همه چیز درست شد.اینو واقعا میگم.شما زندگی خیلیا رو نجات دادین.متشکرم استاد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − چهار =