غذا و موفقیت, ارتباط میان

ارتباط میان غذا و موفقیت شما

عرشیان عشق و روابط, مقالات پیام بگذارید

خوردنی های مختلفی که در طول روز می خورید و یا وعده های غذایی که دارید ارتباط مستقیمی با کارایی و نیز موفقیت شما خواهد داشت. مواد غذایی سالم می توانند انرژی کافی را به شما دهند و در نتیجه شما کارآمدتر می توانید عمل نمایید و این کارایی بیشتر در موفقیت فردی و شخصیتی شما اثرگذار می باشد.

همان طور که گفته می شود میزان خواب در روز اثرگذاری در کارایی شما در کار و امور روزانه می شود باید گفت که برنامه غذایی سالم نیز می تواند کارایی و موفقیت شما را در کارهای روزانه ضمانت نماید. غذایی که شما می خورید تنها به معده شما نمی رود بلکه در تمام بدن شما و به مغز شما نیز می رود و در واقع غذای سالم در عملکرد بدن شما اثرگذار می باشد.

 

مزایای استفاده از مواد غذایی مناسب

زمانی که شما وعده های غذایی ناسالم به سمت استفاده از مواد غذایی سالم پیش می روید می توانید این تغییر و تفاوت را حس نمایید. اگر به این جمله اعتقاد ندارید می توانید غذاهای چرب و پر شیرینی را از وعده های غذایی خود حذف نمایید و اثر آن را در سلامت و بدن خود حس نمایید.

 

برخی از مزایای خورد مواد غذایی سالم

 1. هوشیاری
 2. روشن اندیشی
 3. عدم خستگی
 4. تمرکز ذهنی قوی تر
 5. حافظه بهتر
 6. خلاقیت
 7. استرس کمتر
 8. خواب بهتر

 

برای لاغر شدن چه چیزی بخورید

بهتر است بر این جمله تمرکز کنید که چه چیزی بخورید در مقابل آنکه بخواهید به این فکر کنید که چه چیزهایی نباید بخورید. می توانید در مقابل استفاده از داروها از مواد غذایی برای رسیدن به وزن ایده ال خود کمک گیری نمایید. برخی از مواد غذایی که می تواند به شما در سلامت و تندرستی شما کمک نماید مواد غذایی زیر می باشد.

 

 • کلم: کلم در خود ویتامین های A  ، C، k و همچنین اسید آمنه را در خود دارد و درصد چربی و قند در ان صفر می باشد که بسیار در سلامت شما کم کننده است.

 

 • بلوبری ( زغال اخته):  انتی اکسیدان موجود در میوه ها برای مثال زغال اخته موجب افزایش یادگیری و توانایی ذهنی شما می شود.

 

 • پروتئین بدون چربی: جذب پروتئین بدون وجود چربی می تواند در سلامت شما بسیار اثرگذار باشد. لوبیا ، سویا ، عدس ، اجیل از جمله این مواد غذایی می باشند.

 

 • چای سبز: هم عصاره چای سبز و همچنین خود چای سبز در تقویت حافظه و یادگیری شما اثرگذار است.

 این محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =