جشن میلاد حضرت معصومه و معارفه لایف پلاس

گروه بین المللی عرشیان مراسم ها و جشنواره ها پیام بگذارید

روز پنجشنبه، سیزدهم تیرماه ۹۸، به مناسبت میلاد حضرت فاطمه معصومه و روز دختر، عرشیانی‌ها بار دیگر گرد هم آمدند. این مراسم در سالن همایش هتل ارم با حضور شرکت‌کنندگانی از شهرهای دور و نزدیک، با تلاوت آیاتی از قرآن کریم توسط آقای مجید کریمی از همکاران گروه بین‌المللی آغاز شد. سپس استاد سید محمد عرشیانفر با انجام مراقبه، فضایی معنوی و آرامش‌بخش را به وجود آوردند.

نوای موسیقی متفاوت با هنرمندی آقایان امیرعلی طاهری(درامز)، سیاوش امامی(گیتار الکترونیک) و فرشاد رضایی(گیتار بیس)، همراه با اجرای دل‌انگیز چند قطعه موسیقی، فضایی پر از شور و انرژی به این جشن داد. همان‌طور که پیش‌تر نیز وعده داده شده بود، در این مراسم توضیحاتی درباره دوره لایف پلاس به شرکت‌کنندگان ارائه شد. سرکار خانم مرجان غفاری، مدیر آموزش گروه بین‌المللی عرشیان و نخستین شرکت‌کننده دوره لایف‌کوچینگ، با تلاش تیم تولید محتوای قوی و همچنین به‌کارگیری آموزه‌های استاد عرشیانفر، دوره لایف پلاس را با اعمال تغییراتی در دروس و تمرین‌ها و زیرنظر استاد عرشیانفر برای شرکت‌گنندگان جدید تدارک دیده‌اند. ایشان ضمن خوشامدگویی به حاضران و مهمانان عزیز، به شرح مراحل این دوره پرداختند.

جشن میلاد حضرت معصومه و معارفه لایف پلاس

دوره لایف پلاس از هفت دوره ۴۰روزه و جمعا برای مدت ۹ماه تشکیل شده که برابر با عمر یک جنین است و زندگی نو و تولدی دوباره را یادآوری می‌کند. در انتهای دوره، شرکت‌کنندگان می‌توانند مربی خود در زندگی شوند و در صورت انجام تمرین‌های ساده و در عین حال بسیار مهم، کنترل زندگی‌شان را در دست بگیرند. حضار نیز پرسش‌های خود را درباره این دوره پرسیدند که خانم غفاری و استاد عرشیانفر درباره شرایط شرکت و دستاوردهای شرکت‌کنندگان در این دوره پاسخ دادند.

جشن میلاد حضرت معصومه و معارفه لایف پلاس

در کنار پخش موسیقی شاد و کلیپ دستاوردهای شرکت‌کنندگان دوره‌های قبل، طراوت و شادابی مراسم با اجرای استندآپ کمدی هنرمندانه آقای رضا یارمحمدی از همکاران گروه بین‌المللی عرشیان بیش از پیش تکمیل شد.

جشن میلاد حضرت معصومه و معارفه لایف پلاس

لحظاتی از خداحافظی هنرمند استندآپ نگذشته بود که استاد عرشیانفر با تقدیم گل و هدایایی به دختران حاضر در جشن، فضایی مفرح و پر از صمیمیت را رقم زدند. پس از آن سخنان نهایی استاد عرشیانفر آرامش دوباره‌ای به مراسم داد تا بار دیگر در کنار هم، برای داشتن زندگی زیباتر و لحظاتی قشنگ‌تر گرد هم آییم.

جشن میلاد حضرت معصومه و معارفه لایف پلاساین محتوا را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 6 =